2. Verfahren
Verfahren
Titel: Projekto „Kazlų Rūdos savivaldybės aplinkos oro monitoringo infrastruktūros plėtra“ stacionari savivaldybės nepertraukiamo oro kokybės tyrimo stotis
Beschreibung: Perkančioji organizacija, įgyvendindama Europos Sąjungos bendrai finansuojamą projektą „Kazlų Rūdos savivaldybės aplinkos oro monitoringo infrastruktūros plėtra“, Nr. 24-206-P-0001, numato įsigyti Projekto „Kazlų Rūdos savivaldybės aplinkos oro monitoringo infrastruktūros plėtra“ stacionarią savivaldybės nepertraukiamo oro kokybės tyrimo stotį.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38344000 Ausrüstung für Verunreinigungsüberwachung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 0
Menge: 1 Stück
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Žr. pirkimo sąlygose.