See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Izvajanje prevozov učencev v osnovne šole v Mestni občini Novo mesto za šolsko leto 2026/2027
Beschreibung: Izvajanje prevozov učencev v osnovne šole v Mestni občini Novo mesto
Interne Kennung: 430-0004/2026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60100000 Straßentransport/-beförderung
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Izvajanje prevozov učencev v Mestni občini Novo mesto
Interne Kennung: 528388