582374-2026 - Wettbewerb
Polen – Schneeräumung – Zimowe utrzymanie dróg gminnych i powiatowych w sezonie zimowym 2026/2027, na terenie miasta Wisły
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZimowe utrzymanie dróg gminnych i powiatowych w sezonie zimowym 2026/2027, na terenie miasta Wisły
BeschreibungZadanie zostało podzielone na 16 części (16 rejonów) Przedmiotem zamówienia jest kompleksowe zimowe utrzymanie dróg gminnych i powiatowych w sezonie zimowy 2026/2027 na terenie Gminy Wisła, poprzez odśnieżanie i zwalczanie śliskości oraz pozimowe sprzątanie dróg po sezonie zimowym.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste, 90630000 Glatteisbeseitigung
5. Los
LosLOT-0001
Titelcz 1 rejon1
BeschreibungCz 1 rejon 1 Obłaziec: ul. Dębowa, ul. Gahura, ul. Letnia, ul. Żwirowa, ul. Cicha, ul. Przemysłowa, ul. Stroma, ul. Przylesie, ul. Wiosenna, Bulwar Słoneczny
Interne Kennungcz 1 rejon1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90630000 Glatteisbeseitigung, 90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste
LosLOT-0002
Titelcz 2 rejon 2
BeschreibungCz 2 rejon 2 Jawornik: ul. Brzozowa ul. Świerkowa ul. Wańkowska ul. Leśna ul. Nowa ul. Niemca ul. Pod Beskidek ul. Kiczerowska ul. Polna ul. Jodłowa ul. Branców ul Cieślarów ul. Soszowska Os. Bucznik.
LosLOT-0003
Titelcz 3 rejon 3
BeschreibungCz 3 rejon 3 Centrum: ul. Kwiatowa, ul. Burschego ul. Kuryatty ul. Kamienna ul. Jarzębata os. Tokarnia
LosLOT-0004
TitelCz 4 rejon 4
BeschreibungCz 4 rejon 4 Centrum: ul. Wodna ul. Lipowa (wraz z chodnikiem) os. Zdejszy ul. Stalmacha ul.Towarowa ul. B.Prusa (wraz z chodnikiem) ul. 1 Maja (wraz z chodnikiem) Plac Hoffa, Park Kopczyńskiego, ul. Stellera (wraz z chodnikiem) ul. Sztwietrni (wraz z chodnikiem) ul. Boczna ul. Różana ul. Partecznik ul. Beskidzka ul. Miła ul. Gimnazjalna
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste, 90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste
LosLOT-0005
TitelCz 5 rejon 5
BeschreibungCz 5 rejon 5 Centrum: ul. Sosnowa ul. Strażacka os. Skolnity os.Jurzyków
LosLOT-0006
TitelCz 6 rejon 6
BeschreibungCz 6 rejon 6 Głębce: os. Mały Stożek os. Kobyla ul. Spokojna ul. Przykopa ul. Brzegowa
LosLOT-0007
TitelCz 7 rejon 7
BeschreibungCz 7 rejon 7 Głębce: ul. Reymonta ul. Wspólna ul. Siglanów ul. Ochorowicza (wraz z chodnikiem) ul. Spacerowa do nr 19 ul. Jesionowa ul. Krzywa ul. Radosna ul. Groniczek
LosLOT-0008
TitelCz 8 rejon 8
BeschreibungCz 8 rejon 8 Głębce: ul. Górne Głębce ul. Klonowa ul. Kręta ul. Dworcowa ul. Kasztanowa oś. Kozince ul. Spacerowa os. przy ul. Głębce (Kleszczonka)
LosLOT-0009
TitelCz 9 rejon 9
BeschreibungCz 9 rejon 9 Głębce: ul. Głęboka os. Mrózków
LosLOT-0010
TitelCz 10 rejon 10 Nowa Osada
BeschreibungCz 10 rejon 10 Nowa Osada: ul. Milkowska ul. Gościejów (powiatowa) ul. Wypoczynkowa os. Wróblonki
LosLOT-0011
TitelCz 11 rejon 11
BeschreibungCz 11 rejon 11 Nowa Osada: ul. Zielona ul. Jasna ul. Partyzantów ul. Bielanów ul. Tartaczna ul. Torfowa ul. Na Groń ul. Prosta, Plac prkingowy przy przedszkolu, ul. Łukowa ul. Na Stoku ul. Liściasta ul. Do Potoku ul. Pod Kozińce os. Uścieńków ul. Krótka ul. Sportowa
LosLOT-0012
TitelCz 12 rejon 12
BeschreibungCz 12 rejon 12 Malinka: ul.Fiedorowska ul. Kadłubowa ul. Chałupiańska ul. Ogródkowa ul. Jałowcowa, Pla cparkingowy przy szkole podstawowej, ul.Niedźwiedzia ul. Malinczanów ul. Koszarzyska os. Bajcary
LosLOT-0013
TitelCz 13 rejon 13
BeschreibungCz 13 rejon 13 Malinka: os. Sadowy, ul. Rastoki, ul. Stryczków, ul. Cieńkowska, ul. Kędziorowska
LosLOT-0014
TitelCz 14 rejon 14
BeschreibungCz 14 rejon 14 Czarne: os. Równe os. Bobrów ul. Chłopska ul. Połomska Biała Wisełka ul. Jelenia ul. Nowina ul. Cieńków ul. Biała Wisełka- odcinek od „Fojtuli” do OSP wraz z chodnikami
LosLOT-0015
TitelCz 15 rejon 15 Czarne
BeschreibungCz 15 rejon 15 Czarne: ul. Słoneczna os. Noclegi os. Borowina os. Czupel ul. Skalna
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste
LosLOT-0016
TitelCz 16 Drogi powiatowe
BeschreibungCz 16 Drogi powiatowe: ul. Bukowa ul. Zameczek ul. Czarne ul. Olimpijska ul. Górnośląska ul. Konopnickiej (droga gminna) ul. Willowa (droga gminna) ul. 11 Listopada ul. Jawornik ul. Dziechcinka, ul. Turystyczna.
582374-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractServices
Main classification (cpv): 90620000 Snow-clearing services
Additional classification (cpv): 90610000 Street-cleaning and sweeping services, 90630000 Ice-clearing services
5. Lot
LotLOT-0001
Titlecz 1 rejon1
Internal identifiercz 1 rejon1
Additional classification (cpv): 90630000 Ice-clearing services, 90610000 Street-cleaning and sweeping services
LotLOT-0002
Titlecz 2 rejon 2
LotLOT-0003
Titlecz 3 rejon 3
LotLOT-0004
TitleCz 4 rejon 4
Additional classification (cpv): 90610000 Street-cleaning and sweeping services, 90610000 Street-cleaning and sweeping services
LotLOT-0005
TitleCz 5 rejon 5
LotLOT-0006
TitleCz 6 rejon 6
LotLOT-0007
TitleCz 7 rejon 7
LotLOT-0008
TitleCz 8 rejon 8
LotLOT-0009
TitleCz 9 rejon 9
LotLOT-0010
TitleCz 10 rejon 10 Nowa Osada
LotLOT-0011
TitleCz 11 rejon 11
LotLOT-0012
TitleCz 12 rejon 12
LotLOT-0013
TitleCz 13 rejon 13
LotLOT-0014
TitleCz 14 rejon 14
LotLOT-0015
TitleCz 15 rejon 15 Czarne
Additional classification (cpv): 90610000 Street-cleaning and sweeping services
LotLOT-0016
TitleCz 16 Drogi powiatowe