2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór odpadów z terenu nieruchomości niezamieszkałych z terenu gm. Wolsztyn
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego pn. „Odbiór odpadów z terenu nieruchomości niezamieszkałych z terenu gm. Wolsztyn” jest odbiór odpadów komunalnych z nieruchomości niezamieszkałych położonych na terenie Gminy Wolsztyn i pozostających w lokalnym systemie gospodarowania odpadami Gminy Wolsztyn, wraz z realizacją usług i obowiązków dodatkowych.
Vorherige Bekanntmachung: 675855-2025
Interne Kennung: GO.271.5.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego pn. „Odbiór odpadów z terenu nieruchomości niezamieszkałych z terenu gm. Wolsztyn” jest odbiór odpadów komunalnych z nieruchomości niezamieszkałych położonych na terenie Gminy Wolsztyn i pozostających w lokalnym systemie gospodarowania odpadami Gminy Wolsztyn, wraz z realizacją usług i obowiązków dodatkowych. 2. Zakres przedmiotowy zamówienia obejmuje: 1) cykliczny i systematyczny odbiór odpadów komunalnych z nieruchomości niezamieszkałych położonych na terenie Gminy Wolsztyn i pozostających w lokalnym systemie gospodarowania odpadami Gminy Wolsztyn (dalej: „nieruchomości niezamieszkałe”), 2) transport odebranych odpadów komunalnych, o których mowa w pkt 1 powyżej i przekazanie ich do miejsc przyjmowania odpadów, zapewnianych przez Zamawiającego, 3) zapewnienie niektórym właścicielom nieruchomości niezamieszkałych pojemników i worków przeznaczonych do deponowania odpadów komunalnych, (wszelkie zapisy w OPZ i innych dokumentach zmówienia, dotyczące zapewnienia właścicielom nieruchomości pojemników i worków przeznaczonych do deponowania odpadów komunalnych dotyczą jedynie nieruchomości wykorzystywanych na cele rekreacyjno-wypoczynkowe (rekreacyjne), położonych na terenie Gminy Wolsztyn i pozostających w lokalnym systemie gospodarowania odpadami Gminy Wolsztyn, 4) zapewnienie wyposażenia w transpondery (chipy) oraz naklejki pojemników w które zostaną wyposażone MGO przypisane do nieruchomości niezamieszkałych (w zakresie pojemników nieotagowanych oraz nieoklejonych stosownymi naklejkami), 5) realizację usług i obowiązków powiązanych z ww. w pkt 1) – 4) i wynikających z dokumentów zamówienia.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający, na podstawie art. 441 ustawy Pzp, przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, w zakresie: 1) zwiększenia ilości odpadów podlegających odbiorowi i transportowi w toku realizacji zamówienia, poprzez zmianę wysokości wynagrodzenia, o którym mowa w §8 ust. 1 pkt 1 umowy (w brzmieniu pierwotnym) o nie więcej niż 30% ustalonej wartości wynagrodzenia Wykonawcy, 2) nabycia usługi odbioru i transportu odpadów komunalnych, która będzie realizowana maksymalnie przez okres dodatkowych 3 miesięcy, względem podstawowego okresu świadczenia usług. Na podstawie prawa opcji, Zamawiający ma prawo do jednostronnego wydłużenia okresu świadczenia usług maksymalnie o 3 miesiące, mieszczących się w okresie następującym po zakończeniu okresu podstawowego. Szczegółowe zapisy dotyczące praw opcji, w tym warunki skorzystania z praw opcji opisane są we wzorze Umowy stanowiących załącznik nr 5 do SWZ.