See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Myślenice w roku 2026
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej do wykonania na terenie Nadleśnictwa Myślenice w roku 2026.
Interne Kennung: SA.270.1.13.2025
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Leśnictwo Gdów
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej do wykonania na terenie leśnictwa Gdów w roku 2026. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7) PZP , w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego.
Interne Kennung: 01 Gdów
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje zastosowania prawa opcji, zgodnie z dokumentami zamówienia.
Los: LOT-0002
Titel: Leśnictwo Radziszów
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej do wykonania na terenie leśnictwa Radziszów w roku 2026. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7) PZP , w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego.
Interne Kennung: 02 Radziszów
Los: LOT-0003
Titel: Leśnictwo Kornatka
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej do wykonania na terenie leśnictwa Kornatka w roku 2026. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7) PZP , w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego.
Interne Kennung: 03 Kornatka
Los: LOT-0004
Titel: Leśnictwo Harbutowice
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej do wykonania na terenie leśnictwa Harbutowice w roku 2026. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7) PZP , w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego
Interne Kennung: 04 Harbutowice
Los: LOT-0005
Titel: Leśnictwo Lipnik
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej do wykonania na terenie leśnictwa Lipnik w roku 2026. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7) PZP , w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego.
Interne Kennung: 05 Lipnik
Los: LOT-0006
Titel: Leśnictwo Ukleina
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej do wykonania na terenie leśnictwa Ukleina w roku 2026. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7) PZP , w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego.
Interne Kennung: 06 Ukleina
Los: LOT-0007
Titel: Leśnictwo Węglówka
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej do wykonania na terenie leśnictwa Węglówka w roku 2026. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7) PZP , w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego.
Interne Kennung: 07 Węglówka
Los: LOT-0008
Titel: Leśnictwo Tokarnia
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej do wykonania na terenie leśnictwa Tokarnia w roku 2026. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7) PZP , w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego.
Interne Kennung: 08 Tokarnia
Los: LOT-0009
Titel: Leśnictwo Łętownia
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej do wykonania na terenie leśnictwa Łętownia w roku 2026. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7) PZP , w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego.
Interne Kennung: 09 Łętownia
Los: LOT-0010
Titel: Leśnictwo Bystrzak
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej do wykonania na terenie leśnictwa Bystrzak w roku 2026. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7) PZP , w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego.
Interne Kennung: 10 Bystrzak
Los: LOT-0011
Titel: Leśnictwo Toporzysko
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej do wykonania na terenie leśnictwa Toporzysko w roku 2026. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7) PZP , w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego.
Interne Kennung: 11 Toporzysko
Los: LOT-0012
Titel: Leśnictwo Sidzina
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej do wykonania na terenie leśnictwa Sidzina w roku 2026. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7) PZP , w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego.
Interne Kennung: 12 Sidzina
Los: LOT-0013
Titel: Szlaki operacyjne I
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej do wykonania w zakresie szlaków operacyjnych na terenie leśnictw: Gdów, Radziszów, Kornatka, Harbutowice, Lipnik, Ukleina, Węglówka w roku 2026. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7) PZP , w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego.
Interne Kennung: 13 Szlaki I
Los: LOT-0014
Titel: Szlaki operacyjne II
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej do wykonania w zakresie szlaków operacyjnych na terenie leśnictw: Tokarnia, Łętownia, Bystrzak, Toporzysko, Sidzina w roku 2026. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7) PZP , w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego.
Interne Kennung: 14 Szlaki II