2. Verfahren
Verfahren
Titel: Brandverzekering Gemeente Schagen
Beschreibung: Brandverzekering Gemeente Schagen Ingaande op 31-12-2025 tot 31-12-2028 met jaarlijkse premiebetaling. Na deze initiële contractstermijn is er sprake van een verlengingsmogelijkheid van 1 keer 36 maanden of 3 keer 12 maanden. Voor nadere informatie verwijzen wij u naar het Programma van Eisen.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66515100 Feuerversicherungen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Perceel 1
Beschreibung: Brandverzekering Gemeente Schagen
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Ingaande op 31-12-2025 tot 31-12-2028 met jaarlijkse premiebetaling. Na deze initiële contractstermijn is er sprake van een verlengingsmogelijkheid van 1 keer 36 maanden of 3 keer 12 maanden. Voor nadere informatie verwijzen wij u naar het Programma van Eisen.