See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa soczewek, zestawów i akcesoriów wraz z użyczeniem aparatu do operacji ocznych
Beschreibung: Dostawa soczewek, zestawów i akcesoriów wraz z użyczeniem aparatu do operacji ocznych
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141116 Verpackte Kompressen
5. Los
Los: LOT-0001