2. Verfahren
Verfahren
Titel: Onderhoud openbare verlichting Gemeente Roermond 2026 - 2029
Beschreibung: OVL gemeente Roermond OVL gemeente Roermond
Interne Kennung: 63568-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50232100 Wartung von Straßenbeleuchtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34928500 Straßenbeleuchtungseinrichtungen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De overeenkomst bestaat uit werkzaamheden die betrekking hebben op het functioneel in stand hou-den van de openbare verlichtingsinstallatie (OVL) en het uitvoeren van projectmatige openbare verlich-tingsinstallatiewerken en bestaan in hoofdzaak uit: • het organiseren en in bedrijf houden van een storingswachtdienst; • uitvoeren van regulier onderhoud; • opheffen van storingen en defecten; • herstellen van schades door aanrijdingen en vernielingen; • (ver)plaatsen van lichtmasten; • opnieuw richten van scheefstaande masten; • vervangen van masten en armaturen; • rapporteren van de verrichte werkzaamheden; • het aanleveren van schade-informatie bij aanrijding ten behoeve van schadeverhaal; • het conserveren (schilderen) van lichtmasten; • het vervangen van markt/evenementen kasten; • het uitvoeren van OVL-vervangingsprojecten; • het aanleveren van revisiegegevens. Omvang Openbare Verlichtingsinstallatie (peildatum april 2025): • Verlichtingsobjecten: 16075 stuks • Conventionele armaturen: 8309 stuks • Conventionele armaturen met LED-lamp: 736 stuks • Led-armaturen: 8418 stuks • Marktkasten: 35 stuks Gem. storingen p/j: 1100 stuks Gem. schades p/j; 150 stuks Aantal overleggen p/j; 12 stuks, eens per maand De kosten van de overleggen, op locatie gemeente Roermond, dienen in de eenheidsprijzen te zijn inbegrepen en/of in de staartposten. Duur overleg 1,5 uur. Het uit te voeren werk is gelegen binnen de grenzen van gemeente Roermond. Deze omvat de vol-gende kernen inclusief het buitengebied: • Roermond; • Swalmen; • Herten; • Maasniel; • Merum; • Leeuwen; • Boukoul; • Asenray; • Ool; • Asselt.
Interne Kennung: 1