2. Verfahren
Verfahren
Titel: Udbud af Blåkildegård - Rækkehusene (inkl. option om Boligslangen)
Beschreibung: Udbud med forhandling
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Integreret Byggeri - Blåkildegård, Rækkehusene
Beschreibung: Projektet vedrørende opførelsen af rækkehusene (TE1) udbydes i Integreret Byggeri - totalrådgivning og totalentreprise, og optionen vedrørende opførelsen af boligslangen udbydes i totalentreprise.
Interne Kennung: TE1 - Blåkildegård, Rækkehusene (option TE2)