See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Delegare a gestiunii serviciului public județean de transport de persoane prin curse regulate, în aria teritorială de competență a județului Vrancea, pentru perioada 2023 - 2029
Beschreibung: Obiectul prezentului Contract îl constituie delegarea sarcinilor și responsabilităților către Operator cu privire la prestarea propriu-zisă a Serviciului public de transport pe raza administrativ-teritorială a județului Vrancea, inclusiv dreptul și obligația de a administra și de a exploata infrastructura de transport aferentă serviciului. Serviciul cuprinde un număr de 27 de loturi, după cum urmează: Lot 1 Traseul 001 Focsani-Bolotesti-Vidra Traseul 001 Viisoara-Vidra-Serbesti Traseul 002 Focsani-Bolotesti-Vidra-Serbesti Traseul 003 Focsani-Bolotesti-Tifesti Traseul 004 Focsani-Ivancesti-Vitanesti Lot 2 Traseul 005 Focsani-Vidra-Soveja Traseul 006 Focsani-Vidra-Vizantea Lot 3 Traseul 007 Focsani-Soseaua Vrancei-Tulnici Traseul 008 Focsani-Soseaua Vrancei-Coza Traseul 010 Focsani-Soseaua Vrancei-Lepsa Manastire Lot 4 Traseul 011 Focsani-Soseaua Vrancei-Nereju Traseul 012 Focsani-Soseaua Vrancei-Plostina Lot 5 Traseul 009 Focsani-Soseaua Vrancei-Negrilesti Traseul 013 Focsani-Odobesti-Gresu Traseul 014 Focsani-Odobesti-Tulnici Traseul 015 Focsani-Odobesti-Paulesti Lot 6 Traseul 016 Focsani-Odobesti-Vrancioaia-Spinesti Traseul 017Focsani-Odobesti-Herastrau-Bradetu Traseul 018 Focsani-Odobesti-Nereju-Bradacesti Lot 7 Traseul 019 Focsani-Odobesti-Jaristea Traseul 020Focsani-Odobesti-Varsatura Traseul 021Focsani-Odobesti-Scanteia Traseul 027Focsani-Unirea-Odobesti Traseul 027A Focsani-Unirea-Cartier Sturza-Odobesti Lot 8 Traseul 022 Focsani-Odobesti-Butucoasa Traseul 023Focsani-Odobesti-Andreiasu Traseul 024Focsani-Odobesti-Milcovelul Lot 11Traseul 028 Focsani-Carligele-Blidari Traseul 029 Focsani -Carligele-Dalhauti Lot 12 Traseul 031 Focsani-Cotesti-Poiana Cristei-Odobasca-Mahriu Traseul 032 Focsani-Cotesti-Budesti Traseul 033 Focsani-Cotesti-Tabara Cotesti Traseul 034 Focsani-Urechesti-Terchesti, Lot 13 Traseul 035 Focsani-Dragosloveni-Lacul lui Baban Lot 14 Traseul 036 Focsani-Dumbraveni-Dumitresti Traseul 037 Focsani -Dumbraveni-Vintileasca Bahnele Traseul 038 Focsani -Dumbraveni-Bordesti Lot 15 Traseul 039 Focsani -Dumbraveni-Tamboiesti Traseul 040 Focsani -Slobozia Bradului-Coroteni Traseul 041 Focsani -Dumbraveni-Sihlea-Voetin Lot 16 Traseul 042 Focsani-Urechesti Ramnificatie-Urechesti Traseul 043 Focsani -Popesti Ramnificatie-Terchesti Lot 17 Traseul 045 Focsani-Dumbraveni-Gugesti-Oreavu Lot 18 Traseul 044 Focsani-Gologanu-Mihalceni-Balesti Traseul 047 Focsani-Milcovul-Tataranu Traseul 048 Focsani-Tataranu-Ciorasti-Codresti Traseul 049 Focsani-Tataranu Ramnificatie-Salcia Noua-Ciorasti Lot 19 Traseul 050 Focsani-Vulturu-Maluri Traseul 051 Focsani-Nanesti-Satu Nou Traseul 052 Focsani -Vulturu-Nanesti-Stupina Traseul 053 Focsani -Maicanesti-Ramniceni Lot 20 Traseul 055 Focsani-Suraia-Vadu Rosca Traseul 056 Focsani -Pod Putna-Suraia pct Botosu Traseul 057 Focsani -Sasu-Biliesti Lot 22 Traseul 061 Focsani-Garoafa-Doaga Traseul 062 Focsani -Tisita-Adjud Lot 23 Traseul 063 Panciu-Tisita-Marasesti Lot 24 Traseul 065 Focsani-Panciu-Gura Vaii Traseul 066 Soveja-Panciu-Focsani Traseul 067 Panciu-Tisita-Focsani Traseul 068 - Panciu-Racoasa-Soveja Lot 25 Traseul 069 Focsani-Garoafa-Iresti Traseul 070 Focsani -Bizighesti-Batinesti Lot 26 Traseul 071 Panciu-Campuri-Livezile Traseul 072 Panciu-Movilita-Fitionesti Pisc Lot 27 Traseul 073 Panciu-Tifesti-Sarbi-Clipicesti Traseul 074 Panciu-Tifesti-Sarbi Lot 28 Traseul 075 Adjud-Paunesti-Viisoara Traseul 076 Adjud-Ruginesti-Copacesti Traseul 077 Adjud-Ruginesti-Anghelesti Lot 29 Traseul 078 Adjud-Tanasoaia-Boghesti Traseul 079 Adjud-Lespezi-Ploscuteni Traseul 080 Adjud-Corbita-Tanasoaia Lot 30 Traseul 081 Adjud-Burcioaia-Ciorani Detalii suplimentare cu privire la serviciile ce urmează să fie prestate se găsesc în documentația de atribuire. Nr de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor este de 20 zile. EC va raspunde o singura data solicitarilor de clarificari in a 11-a zi inainte de data limita de depunere.
Interne Kennung: 0
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Lot 1
Beschreibung: Lotul 1 Traseul 01 - Focsani Autogara – Bolotesti -Vidra Traseul 01A - Vidra - Viisoara - Vidra - Serbesti Traseul 02 - Focsani Autogara - Bolotesti-Vidra - Serbesti Traseul 03 - Focsani Autogara – Bolotesti -Tifesti Traseul 04- Focsani Autogara – Ivancesti -Vitanesti
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Lot 2
Beschreibung: Lot 2: Traseul 005 - Focsani Autogara-Vidra-Soveja, Traseul 006 - Focsani Autogara-Vidra-Vizantea
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Lot 3
Beschreibung: Lot 3: Traseul 007 - Focsani Autogara-Soseaua Vrancei-Tulnici, Traseul 008 - Focsani Autogara-Soseaua Vrancei-Coza, Traseul 010 - Focsani Autogara-Soseaua Vrancei-Lepsa Manastire
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Lot 4
Beschreibung: Lot 4: Traseul 011- Focsani Autogara-Soseaua Vrancei-Nereju, Traseul 012 - Focsani Autogara-Soseaua Vrancei-Plostina
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Lot 5
Beschreibung: Lot 5: Traseul 009 - Focsani Autogara-Soseaua Vrancei-Negrilesti, Traseul 013 - Focsani Autogara-Odobesti-Gresu, Traseul 014 - Focsani Autogara-Odobesti-Tulnici, Traseul 015 - Focsani Autogara-Odobesti-Paulesti
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: Lot 6
Beschreibung: Lot 6: Traseul 016 - Focsani Autogara-Odobesti-Vrancioaia-Spinesti, Traseul 017- Focsani Autogara-Odobesti-Herastrau-Bradetu, Traseul 018 - Focsani Autogara-Odobesti-Nereju-Bradacesti
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: Lot 7
Beschreibung: Lot 7: Traseul 019 -Focsani Autogara-Odobesti-Jaristea, Traseul 020 - Focsani Autogara-Odobesti-Varsatura, Traseul 021 - Focsani Autogara-Odobesti-Scanteia, Traseul 027 - Focsani Autogara-Unirea-Odobesti, Traseul 027 - Focsani Autogara-Unirea-Cartier Sturza-Odobesti
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: Lot 8
Beschreibung: Lot 8: Traseul 022 - Focsani Autogara-Odobesti-Butucoasa, Traseul 023 - Focsani Autogara-Odobesti-Andreiasu, Traseul 024 - Focsani Autogara-Odobesti-Milcovelul
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Titel: Lot 11
Beschreibung: Lot 11: Traseul 028 - Focsani Autogara-Carligele-Blidari, Traseul 029 - Focsani Autogara-Carligele-Dalhauti
Interne Kennung: 9
Los: LOT-0010
Titel: Lot 12
Beschreibung: Lot 12: Traseul 031 - Focsani Autogara-Cotesti-Poiana Cristei-Odobasca-Mahriu, Traseul 032 - Focsani Autogara-Cotesti-Budesti, Traseul 033 - Focsani Autogara-Cotesti-Tabara Cotesti, Traseul 034 - Focsani Autogara-Urechesti-Terchesti,
Interne Kennung: 10
Los: LOT-0011
Titel: Lot 13
Beschreibung: Lot 13: Traseul 035 - Focsani Autogara-Dragosloveni-Lacul lui Baban
Interne Kennung: 11
Los: LOT-0012
Titel: Lot 14
Beschreibung: Lot 14: Traseul 036 - Focsani Autogara-Dumbraveni-Dumitresti, Traseul 037 - Focsani Autogara-Dumbraveni-Vintileasca Bahnele, Traseul 038 - Focsani Autogara-Dumbraveni-Bordesti
Interne Kennung: 12
Los: LOT-0013
Titel: Lot 15
Beschreibung: Lot 15: Traseul 039 - Focsani Autogara-Dumbraveni-Tamboiesti, Traseul 040 - Focsani Autogara-Slobozia Bradului-Coroteni, Traseul 041 - Focsani Autogara-Dumbraveni-Sihlea-Voetin
Interne Kennung: 13
Los: LOT-0014
Titel: Lot 16
Beschreibung: Lot 16: Traseul 042 - Focsani Autogara-Urechesti Ramnificatie-Urechesti, Traseul 043 - Focsani Autogara-Popesti Ramnificatie-Terchesti
Interne Kennung: 14
Los: LOT-0015
Titel: Lot 17
Beschreibung: Lot 17: Traseul 045 - Focsani Autogara-Dumbraveni-Gugesti-Oreavu
Interne Kennung: 15
Los: LOT-0016
Titel: Lot 18
Beschreibung: Lot 18: Traseul 044 - Focsani Autogara-Gologanu-Mihalceni-Balesti, Traseul 047 - Focsani Autogara-Milcovul-Tataranu, Traseul 048 - Focsani Autogara-Tataranu-Ciorasti-Codresti, Traseul 049 - Focsani Autogara-Tataranu Ramnificatie-Salcia Noua-Ciorasti
Interne Kennung: 16
Los: LOT-0017
Titel: Lot 19
Beschreibung: Lot 19: Traseul 050 - Focsani Autogara-Vulturu-Maluri, Traseul 051 - Focsani Autogara-Nanesti-Satu Nou, Traseul 052 - Focsani Autogara-Vulturu-Nanesti-Stupina, Traseul 053 - Focsani Autogara-Maicanesti-Ramniceni
Interne Kennung: 17
Los: LOT-0018
Titel: Lot 20
Beschreibung: Lot 20: Traseul 055 - Focsani Autogara-Suraia-Vadu Rosca, Traseul 056 - Focsani Autogara-Pod Putna-Suraia pct.Botosu, Traseul 057 - Focsani Autogara-Sasu-Biliesti
Interne Kennung: 18
Los: LOT-0019
Titel: Lot 22
Beschreibung: Lot 22: Traseul 061 - Focsani Autogara-Garoafa-Doaga, Traseul 062 - Focsani Autogara-Tisita-Adjud
Interne Kennung: 19
Los: LOT-0020
Titel: Lot 23
Beschreibung: Lot 23: Traseul 063 - Panciu-Tisita-Marasesti, Traseul 064 - Focsani Autogara-Bolotesti-Panciu-Muncelu
Interne Kennung: 20
Los: LOT-0021
Titel: Lot 24
Beschreibung: Lot 24: Traseul 065 - Focsani Autogara-Panciu-Gura Vaii, Traseul 066 - Soveja-Panciu-Focsani Autogara, Traseul 067 - Panciu-Tisita-Focsani, Traseul 068 - Panciu-Racoasa-Soveja
Interne Kennung: 21
Los: LOT-0022
Titel: Lot 25
Beschreibung: Lot 25: Traseul 069 - Focsani Autogara-Garoafa-Iresti, Traseul 070 - Focsani Autogara-Bizighesti-Batinesti
Interne Kennung: 22
Los: LOT-0023
Titel: Lot 26
Beschreibung: Lot 26: Traseul 071 - Panciu-Campuri-Livezile, Traseul 072 - Panciu-Movilita-Fitionesti Pisc
Interne Kennung: 23
Los: LOT-0025
Titel: Lot 28
Beschreibung: Lot 28: Traseul 075 - Adjud-Paunesti-Viisoara, Traseul 076 - Adjud-Ruginesti-Copacesti, Traseul 077 - Adjud-Ruginesti-Anghelesti
Interne Kennung: 25
Los: LOT-0026
Titel: Lot 29
Beschreibung: Lot 29: Traseul 078 - Adjud-Tanasoaia-Boghesti, Traseul 079 - Adjud-Lespezi-Ploscuteni, Traseul 080 - Adjud-Corbita-Tanasoaia
Interne Kennung: 26
Los: LOT-0027
Titel: Lot 30
Beschreibung: Lot 30: Traseul 081 - Adjud-Burcioaia-Ciorani
Interne Kennung: 27