2. Verfahren
Verfahren
Titel: MUNI BioPharma Hub – Dodávka laboratorního nábytku
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka a montáž interiérového vybavení nově budovaného objektu MUNI BioPharma Hub, konkrétně laboratorního nábytku a sanitárního vybavení. Všechny dodávky je dodavatel povinen koordinovat s ostatními dodávkami stavby.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39180000 Labormöbel
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: MU-ZAK/242494/2024/2492330/RMU
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44411000 Sanitärerzeugnisse