See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa leków do realizacji programów lekowych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków do realizacji programów lekowych 1.1. Specyfikację asortymentowo-ilościowo-cenową określają dokładnie Załączniki od Nr 2/1 do Nr 2/172 do SWZ, które Wykonawca zobowiązany jest wypełnić i załączyć do oferty.
Vorherige Bekanntmachung: 195922-2026
Interne Kennung: TZ.383.20.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie Nr 1
Beschreibung: Specyfikację asortymentowo-ilościowo-cenową określa dokładnie Załącznik od Nr 2/1 do SWZ, który Wykonawca zobowiązany jest wypełnić i załączyć do oferty. 2. Stosownie do wymogu określonego w art. 246 ust. 2 ustawy Pzp, Zamawiający stosując kryterium ceny o wadze przekraczającej 60%, określił w opisie przedmiotu zamówienia (Załącznik Nr 2/1 do SWZ ) wymagania jakościowe odnoszące się do co najmniej głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia.
Interne Kennung: Zadanie Nr 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Z uwagi na charakter i specyfikę zamówienia, tj. ścisłą zależność zakresu zakupu od liczby i rodzaju schorzeń pacjentów, a tym samym zmieniające się faktyczne zapotrzebowanie z różnych jednostek szpitala na poszczególne pozycje w okresie realizacji zamówienia, Zamawiający w przypadku zaistnienia takiej potrzeby zastrzega sobie w ramach realizacji przedmiotu zamówienia prawo opcji (art. 441 ustawy Pzp) tj. możliwość zakupu większej liczby niektórych pozycji leków przy równoczesnym zmniejszeniu liczby innych pozycji w granicach do 30% (dla poszczególnych pozycji asortymentowych), pod warunkiem zachowania obowiązujących cen jednostkowych przedmiotu umowy i niezmienionej całkowitej wartości przedmiotu umowy.
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie Nr 5
Beschreibung: Specyfikację asortymentowo-ilościowo-cenową określa dokładnie Załącznik od Nr 2/5 do SWZ, który Wykonawca zobowiązany jest wypełnić i załączyć do oferty. 2. Stosownie do wymogu określonego w art. 246 ust. 2 ustawy Pzp, Zamawiający stosując kryterium ceny o wadze przekraczającej 60%, określił w opisie przedmiotu zamówienia (Załącznik Nr 2/5 do SWZ ) wymagania jakościowe odnoszące się do co najmniej głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia.
Interne Kennung: Zadanie Nr 5
Los: LOT-0020
Titel: Zadanie Nr 20
Beschreibung: Specyfikację asortymentowo-ilościowo-cenową określa dokładnie Załącznik od Nr 2/20 do SWZ, który Wykonawca zobowiązany jest wypełnić i załączyć do oferty. 2. Stosownie do wymogu określonego w art. 246 ust. 2 ustawy Pzp, Zamawiający stosując kryterium ceny o wadze przekraczającej 60%, określił w opisie przedmiotu zamówienia (Załącznik Nr 2/20 do SWZ ) wymagania jakościowe odnoszące się do co najmniej głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia.
Interne Kennung: Zadanie Nr 20
Los: LOT-0021
Titel: Zadanie Nr 21
Beschreibung: Specyfikację asortymentowo-ilościowo-cenową określa dokładnie Załącznik od Nr 2/21 do SWZ, który Wykonawca zobowiązany jest wypełnić i załączyć do oferty. 2. Stosownie do wymogu określonego w art. 246 ust. 2 ustawy Pzp, Zamawiający stosując kryterium ceny o wadze przekraczającej 60%, określił w opisie przedmiotu zamówienia (Załącznik Nr 2/21 do SWZ ) wymagania jakościowe odnoszące się do co najmniej głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia.
Interne Kennung: Zadanie Nr 21
Los: LOT-0022
Titel: Zadanie Nr 22
Beschreibung: Specyfikację asortymentowo-ilościowo-cenową określa dokładnie Załącznik od Nr 2/22 do SWZ, który Wykonawca zobowiązany jest wypełnić i załączyć do oferty. 2. Stosownie do wymogu określonego w art. 246 ust. 2 ustawy Pzp, Zamawiający stosując kryterium ceny o wadze przekraczającej 60%, określił w opisie przedmiotu zamówienia (Załącznik Nr 2/22 do SWZ ) wymagania jakościowe odnoszące się do co najmniej głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia.
Interne Kennung: Zadanie Nr 22
Los: LOT-0025
Titel: Zadanie Nr 25
Beschreibung: Specyfikację asortymentowo-ilościowo-cenową określa dokładnie Załącznik od Nr 2/25 do SWZ, który Wykonawca zobowiązany jest wypełnić i załączyć do oferty. 2. Stosownie do wymogu określonego w art. 246 ust. 2 ustawy Pzp, Zamawiający stosując kryterium ceny o wadze przekraczającej 60%, określił w opisie przedmiotu zamówienia (Załącznik Nr 2/25 do SWZ ) wymagania jakościowe odnoszące się do co najmniej głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia.
Interne Kennung: Zadanie Nr 25
Los: LOT-0036
Titel: Zadanie Nr 36
Beschreibung: Specyfikację asortymentowo-ilościowo-cenową określa dokładnie Załącznik od Nr 2/36 do SWZ, który Wykonawca zobowiązany jest wypełnić i załączyć do oferty. 2. Stosownie do wymogu określonego w art. 246 ust. 2 ustawy Pzp, Zamawiający stosując kryterium ceny o wadze przekraczającej 60%, określił w opisie przedmiotu zamówienia (Załącznik Nr 2/36 do SWZ ) wymagania jakościowe odnoszące się do co najmniej głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia.
Interne Kennung: Zadanie Nr 36
Los: LOT-0037
Titel: Zadanie Nr 37
Beschreibung: Specyfikację asortymentowo-ilościowo-cenową określa dokładnie Załącznik od Nr 2/37 do SWZ, który Wykonawca zobowiązany jest wypełnić i załączyć do oferty. 2. Stosownie do wymogu określonego w art. 246 ust. 2 ustawy Pzp, Zamawiający stosując kryterium ceny o wadze przekraczającej 60%, określił w opisie przedmiotu zamówienia (Załącznik Nr 2/37 do SWZ ) wymagania jakościowe odnoszące się do co najmniej głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia.
Interne Kennung: Zadanie Nr 37
Los: LOT-0048
Titel: Zadanie Nr 48
Beschreibung: Specyfikację asortymentowo-ilościowo-cenową określa dokładnie Załącznik od Nr 2/48 do SWZ, który Wykonawca zobowiązany jest wypełnić i załączyć do oferty. 2. Stosownie do wymogu określonego w art. 246 ust. 2 ustawy Pzp, Zamawiający stosując kryterium ceny o wadze przekraczającej 60%, określił w opisie przedmiotu zamówienia (Załącznik Nr 2/48 do SWZ ) wymagania jakościowe odnoszące się do co najmniej głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia.
Interne Kennung: Zadanie Nr 48
Los: LOT-0049
Titel: Zadanie Nr 49
Beschreibung: Specyfikację asortymentowo-ilościowo-cenową określa dokładnie Załącznik od Nr 2/49 do SWZ, który Wykonawca zobowiązany jest wypełnić i załączyć do oferty. 2. Stosownie do wymogu określonego w art. 246 ust. 2 ustawy Pzp, Zamawiający stosując kryterium ceny o wadze przekraczającej 60%, określił w opisie przedmiotu zamówienia (Załącznik Nr 2/49 do SWZ ) wymagania jakościowe odnoszące się do co najmniej głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia.
Interne Kennung: Zadanie Nr 49
Los: LOT-0052
Titel: Zadanie Nr 52
Beschreibung: Specyfikację asortymentowo-ilościowo-cenową określa dokładnie Załącznik od Nr 2/52 do SWZ, który Wykonawca zobowiązany jest wypełnić i załączyć do oferty. 2. Stosownie do wymogu określonego w art. 246 ust. 2 ustawy Pzp, Zamawiający stosując kryterium ceny o wadze przekraczającej 60%, określił w opisie przedmiotu zamówienia (Załącznik Nr 2/52 do SWZ ) wymagania jakościowe odnoszące się do co najmniej głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia.
Interne Kennung: Zadanie Nr 52
Los: LOT-0054
Titel: Zadanie Nr 54
Beschreibung: Specyfikację asortymentowo-ilościowo-cenową określa dokładnie Załącznik od Nr 2/54 do SWZ, który Wykonawca zobowiązany jest wypełnić i załączyć do oferty. 2. Stosownie do wymogu określonego w art. 246 ust. 2 ustawy Pzp, Zamawiający stosując kryterium ceny o wadze przekraczającej 60%, określił w opisie przedmiotu zamówienia (Załącznik Nr 2/54 do SWZ ) wymagania jakościowe odnoszące się do co najmniej głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia.
Interne Kennung: Zadanie Nr 54
Los: LOT-0064
Titel: Zadanie Nr 64
Beschreibung: Specyfikację asortymentowo-ilościowo-cenową określa dokładnie Załącznik od Nr 2/64 do SWZ, który Wykonawca zobowiązany jest wypełnić i załączyć do oferty. 2. Stosownie do wymogu określonego w art. 246 ust. 2 ustawy Pzp, Zamawiający stosując kryterium ceny o wadze przekraczającej 60%, określił w opisie przedmiotu zamówienia (Załącznik Nr 2/64 do SWZ ) wymagania jakościowe odnoszące się do co najmniej głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia.
Interne Kennung: Zadanie Nr 64
Los: LOT-0065
Titel: Zadanie Nr 65
Beschreibung: Specyfikację asortymentowo-ilościowo-cenową określa dokładnie Załącznik od Nr 2/65 do SWZ, który Wykonawca zobowiązany jest wypełnić i załączyć do oferty. 2. Stosownie do wymogu określonego w art. 246 ust. 2 ustawy Pzp, Zamawiający stosując kryterium ceny o wadze przekraczającej 60%, określił w opisie przedmiotu zamówienia (Załącznik Nr 2/65 do SWZ ) wymagania jakościowe odnoszące się do co najmniej głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia.
Interne Kennung: Zadanie Nr 65
Los: LOT-0071
Titel: Zadanie Nr 71
Beschreibung: Specyfikację asortymentowo-ilościowo-cenową określa dokładnie Załącznik od Nr 2/71 do SWZ, który Wykonawca zobowiązany jest wypełnić i załączyć do oferty. 2. Stosownie do wymogu określonego w art. 246 ust. 2 ustawy Pzp, Zamawiający stosując kryterium ceny o wadze przekraczającej 60%, określił w opisie przedmiotu zamówienia (Załącznik Nr 2/71 do SWZ ) wymagania jakościowe odnoszące się do co najmniej głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia.
Interne Kennung: Zadanie Nr 71
Los: LOT-0081
Titel: Zadanie Nr 81
Beschreibung: Specyfikację asortymentowo-ilościowo-cenową określa dokładnie Załącznik od Nr 2/81 do SWZ, który Wykonawca zobowiązany jest wypełnić i załączyć do oferty. 2. Stosownie do wymogu określonego w art. 246 ust. 2 ustawy Pzp, Zamawiający stosując kryterium ceny o wadze przekraczającej 60%, określił w opisie przedmiotu zamówienia (Załącznik Nr 2/81 do SWZ ) wymagania jakościowe odnoszące się do co najmniej głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia.
Interne Kennung: Zadanie Nr 81
Los: LOT-0082
Titel: Zadanie Nr 82
Beschreibung: Specyfikację asortymentowo-ilościowo-cenową określa dokładnie Załącznik od Nr 2/82 do SWZ, który Wykonawca zobowiązany jest wypełnić i załączyć do oferty. 2. Stosownie do wymogu określonego w art. 246 ust. 2 ustawy Pzp, Zamawiający stosując kryterium ceny o wadze przekraczającej 60%, określił w opisie przedmiotu zamówienia (Załącznik Nr 2/82 do SWZ ) wymagania jakościowe odnoszące się do co najmniej głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia.
Interne Kennung: Zadanie Nr 82
Los: LOT-0086
Titel: Zadanie Nr 86
Beschreibung: Specyfikację asortymentowo-ilościowo-cenową określa dokładnie Załącznik od Nr 2/86 do SWZ, który Wykonawca zobowiązany jest wypełnić i załączyć do oferty. 2. Stosownie do wymogu określonego w art. 246 ust. 2 ustawy Pzp, Zamawiający stosując kryterium ceny o wadze przekraczającej 60%, określił w opisie przedmiotu zamówienia (Załącznik Nr 2/86 do SWZ ) wymagania jakościowe odnoszące się do co najmniej głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia.
Interne Kennung: Zadanie Nr 86
Los: LOT-0092
Titel: Zadanie Nr 92
Beschreibung: Specyfikację asortymentowo-ilościowo-cenową określa dokładnie Załącznik od Nr 2/92 do SWZ, który Wykonawca zobowiązany jest wypełnić i załączyć do oferty. 2. Stosownie do wymogu określonego w art. 246 ust. 2 ustawy Pzp, Zamawiający stosując kryterium ceny o wadze przekraczającej 60%, określił w opisie przedmiotu zamówienia (Załącznik Nr 2/92 do SWZ ) wymagania jakościowe odnoszące się do co najmniej głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia.
Interne Kennung: Zadanie Nr 92
Los: LOT-0094
Titel: Zadanie Nr 94
Beschreibung: Specyfikację asortymentowo-ilościowo-cenową określa dokładnie Załącznik od Nr 2/94 do SWZ, który Wykonawca zobowiązany jest wypełnić i załączyć do oferty. 2. Stosownie do wymogu określonego w art. 246 ust. 2 ustawy Pzp, Zamawiający stosując kryterium ceny o wadze przekraczającej 60%, określił w opisie przedmiotu zamówienia (Załącznik Nr 2/94 do SWZ ) wymagania jakościowe odnoszące się do co najmniej głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia.
Interne Kennung: Zadanie Nr 94
Los: LOT-0098
Titel: Zadanie Nr 98
Beschreibung: Specyfikację asortymentowo-ilościowo-cenową określa dokładnie Załącznik od Nr 2/98 do SWZ, który Wykonawca zobowiązany jest wypełnić i załączyć do oferty. 2. Stosownie do wymogu określonego w art. 246 ust. 2 ustawy Pzp, Zamawiający stosując kryterium ceny o wadze przekraczającej 60%, określił w opisie przedmiotu zamówienia (Załącznik Nr 2/98 do SWZ ) wymagania jakościowe odnoszące się do co najmniej głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia.
Interne Kennung: Zadanie Nr 98
Los: LOT-0103
Titel: Zadanie Nr 103
Beschreibung: Specyfikację asortymentowo-ilościowo-cenową określa dokładnie Załącznik od Nr 2/103 do SWZ, który Wykonawca zobowiązany jest wypełnić i załączyć do oferty. 2. Stosownie do wymogu określonego w art. 246 ust. 2 ustawy Pzp, Zamawiający stosując kryterium ceny o wadze przekraczającej 60%, określił w opisie przedmiotu zamówienia (Załącznik Nr 2/103 do SWZ ) wymagania jakościowe odnoszące się do co najmniej głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia.
Interne Kennung: Zadanie Nr 103
Los: LOT-0104
Titel: Zadanie Nr 104
Beschreibung: Specyfikację asortymentowo-ilościowo-cenową określa dokładnie Załącznik od Nr 2/104 do SWZ, który Wykonawca zobowiązany jest wypełnić i załączyć do oferty. 2. Stosownie do wymogu określonego w art. 246 ust. 2 ustawy Pzp, Zamawiający stosując kryterium ceny o wadze przekraczającej 60%, określił w opisie przedmiotu zamówienia (Załącznik Nr 2/104 do SWZ ) wymagania jakościowe odnoszące się do co najmniej głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia.
Interne Kennung: Zadanie Nr 104
Los: LOT-0107
Titel: Zadanie Nr 107
Beschreibung: Specyfikację asortymentowo-ilościowo-cenową określa dokładnie Załącznik od Nr 2/107 do SWZ, który Wykonawca zobowiązany jest wypełnić i załączyć do oferty. 2. Stosownie do wymogu określonego w art. 246 ust. 2 ustawy Pzp, Zamawiający stosując kryterium ceny o wadze przekraczającej 60%, określił w opisie przedmiotu zamówienia (Załącznik Nr 2/107 do SWZ ) wymagania jakościowe odnoszące się do co najmniej głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia.
Interne Kennung: Zadanie Nr 107
Los: LOT-0113
Titel: Zadanie Nr 113
Beschreibung: Specyfikację asortymentowo-ilościowo-cenową określa dokładnie Załącznik od Nr 2/113 do SWZ, który Wykonawca zobowiązany jest wypełnić i załączyć do oferty. 2. Stosownie do wymogu określonego w art. 246 ust. 2 ustawy Pzp, Zamawiający stosując kryterium ceny o wadze przekraczającej 60%, określił w opisie przedmiotu zamówienia (Załącznik Nr 2/113 do SWZ ) wymagania jakościowe odnoszące się do co najmniej głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia.
Interne Kennung: Zadanie Nr 113
Los: LOT-0115
Titel: Zadanie Nr 115
Beschreibung: Specyfikację asortymentowo-ilościowo-cenową określa dokładnie Załącznik od Nr 2/115 do SWZ, który Wykonawca zobowiązany jest wypełnić i załączyć do oferty. 2. Stosownie do wymogu określonego w art. 246 ust. 2 ustawy Pzp, Zamawiający stosując kryterium ceny o wadze przekraczającej 60%, określił w opisie przedmiotu zamówienia (Załącznik Nr 2/115 do SWZ ) wymagania jakościowe odnoszące się do co najmniej głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia.
Interne Kennung: Zadanie Nr 115
Los: LOT-0118
Titel: Zadanie Nr 118
Beschreibung: Specyfikację asortymentowo-ilościowo-cenową określa dokładnie Załącznik od Nr 2/118 do SWZ, który Wykonawca zobowiązany jest wypełnić i załączyć do oferty. 2. Stosownie do wymogu określonego w art. 246 ust. 2 ustawy Pzp, Zamawiający stosując kryterium ceny o wadze przekraczającej 60%, określił w opisie przedmiotu zamówienia (Załącznik Nr 2/118 do SWZ ) wymagania jakościowe odnoszące się do co najmniej głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia.
Interne Kennung: Zadanie Nr 118
Los: LOT-0122
Titel: Zadanie Nr 122
Beschreibung: Specyfikację asortymentowo-ilościowo-cenową określa dokładnie Załącznik od Nr 2/122 do SWZ, który Wykonawca zobowiązany jest wypełnić i załączyć do oferty. 2. Stosownie do wymogu określonego w art. 246 ust. 2 ustawy Pzp, Zamawiający stosując kryterium ceny o wadze przekraczającej 60%, określił w opisie przedmiotu zamówienia (Załącznik Nr 2/122 do SWZ ) wymagania jakościowe odnoszące się do co najmniej głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia.
Interne Kennung: Zadanie Nr 122
Los: LOT-0123
Titel: Zadanie Nr 123
Beschreibung: Specyfikację asortymentowo-ilościowo-cenową określa dokładnie Załącznik od Nr 2/123 do SWZ, który Wykonawca zobowiązany jest wypełnić i załączyć do oferty. 2. Stosownie do wymogu określonego w art. 246 ust. 2 ustawy Pzp, Zamawiający stosując kryterium ceny o wadze przekraczającej 60%, określił w opisie przedmiotu zamówienia (Załącznik Nr 2/123 do SWZ ) wymagania jakościowe odnoszące się do co najmniej głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia.
Interne Kennung: Zadanie Nr 123
Los: LOT-0134
Titel: Zadanie Nr 134
Beschreibung: Specyfikację asortymentowo-ilościowo-cenową określa dokładnie Załącznik od Nr 2/134 do SWZ, który Wykonawca zobowiązany jest wypełnić i załączyć do oferty. 2. Stosownie do wymogu określonego w art. 246 ust. 2 ustawy Pzp, Zamawiający stosując kryterium ceny o wadze przekraczającej 60%, określił w opisie przedmiotu zamówienia (Załącznik Nr 2/134 do SWZ ) wymagania jakościowe odnoszące się do co najmniej głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia.
Interne Kennung: Zadanie Nr 134
Los: LOT-0137
Titel: Zadanie Nr 137
Beschreibung: Specyfikację asortymentowo-ilościowo-cenową określa dokładnie Załącznik od Nr 2/137 do SWZ, który Wykonawca zobowiązany jest wypełnić i załączyć do oferty. 2. Stosownie do wymogu określonego w art. 246 ust. 2 ustawy Pzp, Zamawiający stosując kryterium ceny o wadze przekraczającej 60%, określił w opisie przedmiotu zamówienia (Załącznik Nr 2/137 do SWZ ) wymagania jakościowe odnoszące się do co najmniej głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia.
Interne Kennung: Zadanie Nr 137
Los: LOT-0151
Titel: Zadanie Nr 151
Beschreibung: Specyfikację asortymentowo-ilościowo-cenową określa dokładnie Załącznik od Nr 2/151 do SWZ, który Wykonawca zobowiązany jest wypełnić i załączyć do oferty. 2. Stosownie do wymogu określonego w art. 246 ust. 2 ustawy Pzp, Zamawiający stosując kryterium ceny o wadze przekraczającej 60%, określił w opisie przedmiotu zamówienia (Załącznik Nr 2/151 do SWZ ) wymagania jakościowe odnoszące się do co najmniej głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia.
Interne Kennung: Zadanie Nr 151
Los: LOT-0155
Titel: Zadanie Nr 155
Beschreibung: Specyfikację asortymentowo-ilościowo-cenową określa dokładnie Załącznik od Nr 2/155 do SWZ, który Wykonawca zobowiązany jest wypełnić i załączyć do oferty. 2. Stosownie do wymogu określonego w art. 246 ust. 2 ustawy Pzp, Zamawiający stosując kryterium ceny o wadze przekraczającej 60%, określił w opisie przedmiotu zamówienia (Załącznik Nr 2/155 do SWZ ) wymagania jakościowe odnoszące się do co najmniej głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia.
Interne Kennung: Zadanie Nr 155