582527-2026 - Ergebnis
Lettland – Bauarbeiten – Paskaidrojuma raksta izstrāde un būvdarbi Limbažu novada speciālās pamatskolas ēkas telpu vienkāršotai pārbūvei
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Bauleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Paskaidrojuma raksta izstrāde un būvdarbi Limbažu novada speciālās pamatskolas ēkas telpu vienkāršotai pārbūvei
Beschreibung: Paskaidrojuma raksta izstrāde un būvdarbi Limbažu novada speciālās pamatskolas ēkas telpu vienkāršotai pārbūvei
Interne Kennung: LNP 2025/155
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71220000 Architekturentwurf
5. Los
Los: LOT-0000