582528-2026 - Wettbewerb
Litauen – Computeranlagen und Zubehör – Saugos kompiuterinės įrangos viešasis pirkimas
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Saugos kompiuterinės įrangos viešasis pirkimas
Beschreibung: Perkančioji organizacija numato įsigyti toliau aprašytą pirkimo objektą, kuris išskaidytas į 2 (dvi) dalis, dėl bet kurios iš jų ar dėl dvejų gali būti pateiktas pasiūlymas: 1 pirkimo objekto dalis – Kelių veiksnių autentifikavimo (MFA) sistema; 2 pirkimo objekto dalis - Dirbtinio intelekto tarnybinės stotys.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Kelių veiksnių autentifikavimo (MFA) sistema
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Dirbtinio intelekto tarnybinės stotys
Interne Kennung: 2