2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa wraz z rozładunkiem, wniesieniem, instalacją urządzeń oraz dostarczeniem instrukcji stanowiskowej wraz z jej wdrożeniem do Centrum Pielęgniarstwa i Centrum Dydaktyczno-Egzaminacyjnego Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku, z podziałem na 8 części
Beschreibung: Dostawa wraz z rozładunkiem, wniesieniem, instalacją urządzeń oraz dostarczeniem instrukcji stanowiskowej wraz z jej wdrożeniem do Centrum Pielęgniarstwa i Centrum Dydaktyczno-Egzaminacyjnego Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku, z podziałem na 8 części: Część nr 1 - Model miednicy męskiej do badania klinicznego - 1 kpl. Część nr 2- Fantom do nauki badania fizykalnego - tors osoby dorosłej – 3 kpl. Część nr 3 - Trenażer badania oka i ucha – 2 zestawy Część nr 4 - Trenażer do nauki zakładania cewników centralnych zakładanych obwodowo (PICC) i iniekcji dożylnej pod kontrolą USG – 2 szt. Część nr 5 - Trenażer do nauki zakładania wkłucia centralnego z dojścia obwodowego pod kontrolą USG – 2 szt. Część nr 6 - Trenażer do punkcji lędźwiowej – 1 szt. Część nr 7 - Trenażer do badania oka – 2 szt. Część nr 8 - Trenażer do badania ucha - 2 szt.
Interne Kennung: AZP.25.1.32.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34152000 Übungssimulatoren
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39162000 Lehrmaterial
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 1 - Model miednicy męskiej do badania klinicznego - 1 kpl.
Beschreibung: Część nr 1 - Model miednicy męskiej do badania klinicznego - 1 kpl.
Interne Kennung: AZP.25.1.32.2025.1
Haupteinstufung (cpv): 39162000 Lehrmaterial
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 2- Fantom do nauki badania fizykalnego - tors osoby dorosłej – 3 kpl.
Beschreibung: Część nr 2- Fantom do nauki badania fizykalnego - tors osoby dorosłej – 3 kpl.
Interne Kennung: AZP.25.1.32.2025.2
Los: LOT-0004
Titel: Część nr 3 - Trenażer badania oka i ucha – 2 zestawy
Beschreibung: Część nr 3 - Trenażer badania oka i ucha – 2 zestawy
Interne Kennung: AZP.25.1.32.2025.3
Los: LOT-0005
Titel: Część nr 4 - Trenażer do nauki zakładania cewników centralnych zakładanych obwodowo (PICC) i iniekcji dożylnej pod kontrolą USG – 2 szt.
Beschreibung: Część nr 4 - Trenażer do nauki zakładania cewników centralnych zakładanych obwodowo (PICC) i iniekcji dożylnej pod kontrolą USG – 2 szt.
Interne Kennung: AZP.25.1.32.2025.4
Los: LOT-0006
Titel: Część nr 5 - Trenażer do nauki zakładania wkłucia centralnego z dojścia obwodowego pod kontrolą USG – 2 szt.
Beschreibung: Część nr 5 - Trenażer do nauki zakładania wkłucia centralnego z dojścia obwodowego pod kontrolą USG – 2 szt.
Interne Kennung: AZP.25.1.32.2025.5
Los: LOT-0007
Titel: Część nr 6 - Trenażer do punkcji lędźwiowej – 1 szt.
Beschreibung: Część nr 6 - Trenażer do punkcji lędźwiowej – 1 szt.
Interne Kennung: AZP.25.1.32.2025.6
Los: LOT-0008
Titel: Część nr 7 - Trenażer do badania oka – 2 szt.
Beschreibung: Część nr 7 - Trenażer do badania oka – 2 szt.
Interne Kennung: AZP.25.1.32.2025.7
Los: LOT-0009
Titel: Część nr 8 - Trenażer do badania ucha - 2 szt.
Beschreibung: Część nr 8 - Trenażer do badania ucha - 2 szt.
Interne Kennung: AZP.25.1.32.2025.8