See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: KU.241/pn34_2026/ES – Sukcesywne dostawy części niezbędnych do wymian obręczy w tramwajach Moderus Gamma LF07AC oraz Skoda w podziale na 4 zadania
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy części niezbędnych do wymiany obręczy w tramwajach Moderus Gamma LF07AC oraz Skoda w podziale na 4 zadania: 1. Zadanie nr 1 2. Zadanie nr 2 3. Zadanie nr 3 4. Zadanie nr 4 na warunkach określonych w umowie oraz zgodnie z Opisem Przedmiotu Zamówienia.
Interne Kennung: KU.241/pn34_2026/ES – Sukcesywne dostawy części niezbędnych do wymian obręczy w tramwajach Moderus Gamma LF07AC oraz Skoda w podziale na 4 zadania
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34630000 Teile für Eisenbahn- oder Straßenbahnlokomotiven oder rollendes Material; Ausrüstung für die Eisenbahnverkehrssteuerung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: KU.241/pn34_2026/ES - Zadanie 1: Sukcesywne dostawy części niezbędnych do wymian obręczy w tramwajach Moderus Gamma LF07AC oraz Skoda w podziale na 4 zadania
Beschreibung: Sukcesywne dostawy części niezbędnych do wymian obręczy w tramwajach Moderus Gamma LF07AC oraz Skoda w podziale na 4 zadania
Interne Kennung: KU.241/pn34_2026/ES - Zadanie 1: Sukcesywne dostawy części niezbędnych do wymian obręczy w tramwajach Moderus Gamma LF07AC oraz Skoda w podziale na 4 zadania
Los: LOT-0002
Titel: KU.241/pn34_2026/ES - Zadanie 2: Sukcesywne dostawy części niezbędnych do wymian obręczy w tramwajach Moderus Gamma LF07AC oraz Skoda w podziale na 4 zadania
Interne Kennung: KU.241/pn34_2026/ES - Zadanie 2: Sukcesywne dostawy części niezbędnych do wymian obręczy w tramwajach Moderus Gamma LF07AC oraz Skoda w podziale na 4 zadania
Los: LOT-0003
Titel: KU.241/pn34_2026/ES - Zadanie 3: Sukcesywne dostawy części niezbędnych do wymian obręczy w tramwajach Moderus Gamma LF07AC oraz Skoda w podziale na 4 zadania
Interne Kennung: KU.241/pn34_2026/ES - Zadanie 3: Sukcesywne dostawy części niezbędnych do wymian obręczy w tramwajach Moderus Gamma LF07AC oraz Skoda w podziale na 4 zadania
Los: LOT-0004
Titel: KU.241/pn34_2026/ES - Zadanie 4: Sukcesywne dostawy części niezbędnych do wymian obręczy w tramwajach Moderus Gamma LF07AC oraz Skoda w podziale na 4 zadania
Interne Kennung: KU.241/pn34_2026/ES - Zadanie 4: Sukcesywne dostawy części niezbędnych do wymian obręczy w tramwajach Moderus Gamma LF07AC oraz Skoda w podziale na 4 zadania