2. Verfahren
Verfahren
Titel: NZP.271.137.2026 Zadanie pn.„Instalacja transportu pneumatycznego próbówek oraz sprężonego powietrza wraz z niezbędnymi instalacjami zasilającymi do Punktu Pobrań”
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest : Przedmiotem niniejszej Umowy jest realizacja przez Wykonawcę całości Inwestycji zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia przewidzianym w postępowaniu prowadzonym w trybie przetargu nieograniczonego pod nazwą „Instalacja transportu pneumatycznego próbówek oraz sprężonego powietrza wraz z niezbędnymi instalacjami zasilającymi do Punktu Pobrań” zgodnie z Umową, SWZ, Dokumentacją Projektową, wyjaśnieniami do dokumentów zamówienia oraz ofertą Wykonawcy. W szczególności przedmiot niniejszej umowy obejmuje: a. Wykonanie robót budowlano instalacyjnych zgodnie z opracowaną dokumentacją projektową, PFU, SWZ i zasadami wiedzy technicznej b. Sporządzenie w imieniu Zamawiającego zawiadomienia o rozpoczęciu i zakończeniu prac oraz uzyskanie pozwoleń wymaganych przepisami prawa niezbędnych dla wykonania obiektu i oddania go do użytkowania (o ile będzie wymagane ), c. Wykonanie robót budowlano-instalacyjnych zgodnie z opracowaną dokumentacją projektową, PFU, SWZ, wyjaśnieniami do dokumentów zamówienia, Ofertą Wykonawcy, obowiązującymi przepisami oraz zasadami wiedzy technicznej, d. Sporządzenie w imieniu Zamawiającego zawiadomienia o rozpoczęciu i zakończeniu prac oraz uzyskanie pozwoleń, zgód, opinii i uzgodnień wymaganych przepisami prawa, niezbędnych dla wykonania przedmiotu Umowy i oddania go do użytkowania, o ile będą wymagane, e. Zorganizowanie i przeprowadzenie niezbędnych prób, badań, pomiarów i odbiorów, jak również odbioru końcowego całości robót danego etapu będących przedmiotem zamówienia, f. przygotowanie i przekazanie dokumentacji powykonawczej oraz innych dokumentów niezbędnych do dokonania odbioru i prawidłowego użytkowania przedmiotu Umowy. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji Inwestycji określają następujące dokumenty: a) DOKUMENTACJA PROJEKTOWA b) PRZEDMIAR ROBÓT c) SPECYFIKACJA TECHNICZNA WYKONANIA I ODBIORU ROBÓT d) Zestawienie Parametrów Technicznych – stanowiące załącznik nr 2 do SWZ
Interne Kennung: NZP.271.137.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45215140 Bau von Krankenhauseinrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45111000 Abbrucharbeiten, Baureifmachung und Abräumung, 45231112 Installation von Rohrleitungsnetzen, 42123000 Kompressoren
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: NZP.271.137.2026 Zadanie pn. „Instalacja transportu pneumatycznego próbówek oraz sprężonego powietrza wraz z niezbędnymi instalacjami zasilającymi do Punktu Pobrań”