2. Verfahren
Verfahren
Titel: Marktconsultatie Watermeterstanden voor facturatieproces Drinkwater
Beschreibung: Het verzamelen van de watermeterstanden is een kritiek proces voor de facturatie van SWA. De continuïteit van het aanleveren van de meterstanden dient derhalve gewaarborgd te zijn. Doel is het collecteren van zoveel mogelijk en correcte watermeterstanden en geautomatiseerd doorgeven aan SWA, zodat SWA haar klanten accuraat en tijdig kan factureren voor het drinkwaterverbruik. De minimumrespons eis is hierbij 90%. De meteropname bestaat uit drie sporen om meterstanden te verzamelen: 1. Zelfopname door de klant 2. Fysieke meteropname aan huis door een meteropnemer 3. Automatische meteropname (slimme meter)
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: nvt
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 65500000 Zählerablesung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 64216000 Elektronische Nachrichten- und Informationsdienste, 72322000 Datenverwaltung
5. Los
Los: LOT-0000
Menge: 1 Stück
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Niet bekend