2. Verfahren
Verfahren
Titel: Punctuele opdracht voor de nieuwbouw van een gecentraliseerde “Indoor Training Facility” in het Kamp van Beverlo te Leopoldsburg
Beschreibung: Deze onderhavige overheidsopdracht betreft een punctuele overeenkomst voor de nieuwbouw van een gecentraliseerde “Indoor Training Facility” in het Kamp van Beverlo te Leopoldsburg. Het project wordt ontwikkeld met als doel opleidingen en oefeningen van een hoog kwaliteitsniveau mogelijk te maken.
Interne Kennung: 26IP028
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 26IP028 - 1
Beschreibung: Punctuele opdracht voor de nieuwbouw van een gecentraliseerde “Indoor Training Facility” in het Kamp van Beverlo te Leopoldsburg
Interne Kennung: 1