2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługi ogrodnicze i sprzątania na terenach cmentarzy komunalnych m.st. Warszawy w latach 2026 - 2027
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia organizowanego są usługi ogrodnicze i sprzątania na terenie Cmentarza Komunalnego Północnego, Cmentarza Wojskowego i Cmentarza Komunalnego Południowego w Antoninowie według kodu CPV: - usługi ogrodnicze - Kod CPV 77.30.00.00-3, - usługi sprzątania na obszarach miejskich lub wiejskich - Kod CPV 90.60.00.00.-3.
Interne Kennung: DZP.261.10.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Wraz z ofertą Wykonawca składa: - „Jednolity Europejski Dokument Zamówienia” – (JEDZ) w zakresie określonym w załączniku nr 9 do SWZ, - kosztorys ofertowy, - Oświadczenie wykonawcy dotyczące przesłanek wykluczenia z art. 5k rozporządzenia 833/2014 oraz art. 7 ust. 1 ustawy o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego w zakresie określonym w załączniku nr 10 do SWZ. W przypadku wspólnego ubiegania się o zamówienie przez Wykonawców, JEDZ składa każdy z Wykonawców; W przypadku polegania na zdolnościach lub sytuacji podmiotów udostępniających zasoby, Wykonawca składa również JEDZ podmiotu udostępniającego zasoby wraz z zobowiązaniem podmiotu udostępniającego zasoby do oddania Wykonawcy do dyspozycji niezbędnych zasobów na potrzeby realizacji zamówienia lub inny podmiotowy środek dowodowy potwierdzający, że Wykonawca realizując zamówienie, będzie dysponował niezbędnymi zasobami tych podmiotów. Sporządzając oświadczenie JEDZ można skorzystać z nieodpłatnego narzędzia wspierającego Zamawiających i Wykonawców w stosowaniu standardowego formularza JEDZ w wersji elektronicznej, udostępnionego przez Urząd Zamówień Publicznych pod adresem http://espd.uzp.qov.pl/. Zamawiający nie wymaga złożenia przedmiotowych środków dowodowych.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77300000 Dienstleistungen im Gartenbau
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90600000 Reinigung und Sanierung des städtischen und ländlichen Raumes, und zugehörige Dienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Cmentarz Komunalny Północny w Warszawie przy ul. Wóycickiego 14 o łącznej powierzchni 143 ha
Beschreibung: Usługi ogrodnicze - Kod CPV 77.30.00.00-3, Usługi sprzątania na obszarach miejskich lub wiejskich - Kod CPV 90.60.00.00.-3,
Interne Kennung: Część I
Los: LOT-0002
Titel: Cmentarz Wojskowy w Warszawie przy ulicy Powązkowskiej 43/45 o łącznej powierzchni 26 ha.
Interne Kennung: Część II
Los: LOT-0003
Titel: Cmentarz Komunalny Południowy w Antoninowie, gm. Piaseczno łącznej powierzchni 51,39 ha.
Beschreibung: Usługi ogrodnicze - Kod CPV 77.30.00.00-3, Usługi sprzątania na obszarach miejskich lub wiejskich - Kod CPV 90.60.00.00.-3, Roboty w zakresie kształtowania terenu - Kod CPV 45.11.27.00-2.
Interne Kennung: Część III
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90600000 Reinigung und Sanierung des städtischen und ländlichen Raumes, und zugehörige Dienstleistungen, 45112700 Landschaftsgärtnerische Arbeiten