582608-2026 - Wettbewerb
Polen – Rüttler und Zubehör – Dostawa mikroprobówkowego homogenizatora kulkowego dla Wydziału Biologii Uniwersytetu Gdańskiego
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa mikroprobówkowego homogenizatora kulkowego dla Wydziału Biologii Uniwersytetu Gdańskiego
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa mikroprobówkowego homogenizatora kulkowego, zwanego dalej „sprzętem”, dla Wydziału Biologii Uniwersytetu Gdańskiego. 2. Zamówienie obejmuje: a) dostawę, montaż i instalację sprzętu w miejscu wskazanym przez Zamawiającego, b) przeszkolenie wskazanych pracowników Zamawiającego (maksymalnie 2 osób) z zakresu obsługi sprzętu. 3. Kod Klasyfikacji Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): 38436000-0 (wstrząsarki i akcesoria). 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa opis przedmiotu zamówienia – załącznik nr 6 do SWZ. 5. Miejsce dostawy sprzętu: Uniwersytet Gdański, Wydział Biologii, Katedra Genetyki Ewolucyjnej i Biosystematyki, ul. Wita Stwosza 59, 80-308 Gdańsk, pokój B308. 6. Zamawiający wymaga gwarancji na sprzęt na okres 24 miesięcy. Szczegóły dotyczące gwarancji zawarte są w § 7 projektu umowy – załączniku nr 5 do SWZ.
Interne Kennung5B10.291.1.92.2026.MZ
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38436000 Rüttler und Zubehör
5. Los
LosLOT-0001