582637-2026 - Wettbewerb
Polen – Medizinische Verbrauchsartikel – Dostawa materiałów jednorazowych do Stacji Dializ na okres 12 miesięcy
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa materiałów jednorazowych do Stacji Dializ na okres 12 miesięcy
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów jednorazowych dla Stacji Dializ w podziale na 17 części na okres 12 miesięcy na zasadach określonych w projektowanych postanowieniach umowy w ilościach wynikających z bieżących potrzeb i w terminach wynikających z zawartej umowy.
Interne KennungD-27/N/26
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensZamawiający podzielił przedmiotowe postępowanie na 17 części. Przez ofertę częściową rozumie się ofertę na pojedynczą część określoną w Formularzu asortymentowo-cenowym, stanowiącym Załącznik nr 1 (1.1 -1.17) do Formularza oferty (zał. nr 1 do SWZ). Wykonawca może złożyć ofertę na jedną, kilka lub na wszystkie części.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33181520 Verbrauchsmaterial für Nierendialyse
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść nr 1 - Dializatory wysokoprzepływowe
BeschreibungDializatory wysokoprzepływowe , z błoną heliksonową , o powierzchni 1,4m, 1,8m, 2,2 m sterylizowane parą wodną, z zatyczkami na wszystkich przyłączach, do zabiegów hemodializy i hemodiafiltracji. Adekwatne do użycia w aparatach sztucznej nerki Fresenius 4008 5008 i 6008, będących w posiadaniu Zamawiającego.
Interne KennungCzęść nr 1 - Dializatory wysokoprzepływowe
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33181500 Verbrauchsmaterial für Nierenbehandlung
LosLOT-0002
TitelCzęść nr 2 - Linie krwi
BeschreibungLinie krwi do aparatów Fresenius 5008 S będących własnością Zamawiającego. Komplet , zestaw drenów do hemodializy [hd] i hemodiafiltracji [hdf], na dwa wkłucia, do aparatów Fresenius 5008S. Wykonywane zabiegi HD i HDF na jednego rodzaju liniach, bez zakładania dodatkowych łączników do HDFu.
Interne KennungCzęść nr 2 - Linie krwi
LosLOT-0003
TitelCzęść nr 3 - Dializatory wysokoprzepływowe
BeschreibungDializatory wysokoprzpływowe, kardioprotekcyjne, do zabiegów hemodializ i hemodiafiltracji. Sterylizacja parą wodną. Powierzchnia do wyboru przez Zamawiającego: 1,8 m^2, 2,0 m^2, 2,2 m^2, 2,3 m^2. Współczynnik przesiewalności: albumina < 0,001; mioglobina 0,5; B2mikroglobulina 0,9. Współczynnik UF w zakresie do 60ml/h x mmHg. Wypełnianie dializatora bez procedury odwracania przez pielęgniarkę.
Interne KennungCzęść nr 3 - Dializatory wysokoprzepływowe
LosLOT-0004
TitelCzęść nr 4 - Roztwory cytrynianu trisodowego
Beschreibung1. Roztwór cytrynianu trisodowego 30% do zabezpieczenia czasowego dostępu naczyniowego (cewniki dializacyjne) 2. Roztwór cytrynianiu trisodowego 46,7% do zabezpieczenia czasowego dostępu naczyniowego (cewniki dializacyjne)
Interne KennungCzęść nr 4 - Roztwory cytrynianu trisodowego
LosLOT-0005
TitelCzęść nr 5 - Zestaw zabiegowy do rozpoczęcia i zakończenia dializ
BeschreibungZestaw zabiegowy do rozpoczęcia i zakończenia dializ, na przetoce jałowy, opakowanie typu blister dwudzielny z perforacją pomiędzy komorami umożliwiający rozdzielenie z zachowaniem jałowości, "START- rozpoczęcie dializ: serweta foliowa polipropylenowo-celulozowa 50x35 cm – 1 szt rękawice litrylowe bezpudrowe rozm. M – 2 szt kompresy włókninowe 4W 30g/m^2 7,5x7,5 cm – 6 szt opatrunek przylepny z wkładem chłonnym i rozcięciem do zabezpieczenia wkłuć obwodowych 8x5,8cm – 2szt przylepiec do zabezpieczenia wkłucia ok. 2,5x15cm – 2 szt END – zakończenie dializ Rękawice litrylowe bezpudrowe rozm. M – 2 szt rękawica winylowa bezpudrowa rozm L – 1 szt kompresy włókninowe 4W (min 30g/m2) 7,5x7,5 – 4 szt opatrunek przylepny z wkładem chłonnym 7,2x5 cm -2 szt Zewnętrzna etykieta w języku polskim zawierającą pełną identyfikacje wyrobu i składu (typu TAG) 7,2x5cm -2 szt Zamawiający wymaga dostarczenia próbek w ilości 2 zestawy (opakowania jednostkowe)
Interne KennungCzęść nr 5 - Zestaw zabiegowy do rozpoczęcia i zakończenia dializ
LosLOT-0006
TitelCzęść nr 6 - Zestaw zabiegowy, jałowy, do rozpoczęcia i zakończenia dializ przez cewnik
Beschreibung1."Zestaw zabiegowy, jałowy, do rozpoczęcia dializ przez cewnik-START Skład: serweta foliowa polipropylenowo – celulozowa, rozm. 50x60 cm z otworem i rozcięciem od brzegu serwety do otworu strzykawka plastikowa 3-częściowa Luer lock ,5ml – 2 szt kompresy z gazy 17- nitkowej, 8 warstwowej 7,5 x 7,5 cm – 10 szt rękawice nitrylowe bezpudrowe M z wywiniętymi brzegami - 2 szt serweta do zawinięcia zestawu 50 x 60 cm Zestaw zapakowany w torebkę papierowo – foliową ze zgrzewem w kształcie V i wycięciem ułatwiającym otwieranie bezpyłowe. Etykieta z dwoma metkami samoprzylepnymi określającymi producenta, nr seryjny, przydatność użycia." 2."Zestaw zabiegowy, jałowy, do zakończenia dializ przez cewnik, Skład: - kompresy z gazy 17- nitkowej, 8 warstwowej 7,5 x 7,5 cm – 6 szt -kompresy z gazy 17- nitkowej, 8 warstwowej 10cmx10cm – 2szt - Serweta chirurgiczna 45cmx45cm 2-warstwowa z rozcięciem od brzegu - Opatrunek z kieszenią zabezpieczający zakończenia cewników do HD, rozmiar 10cmx24 cm- górna część mocująca opatrunku wykonana z wodoodpornej folii poliuretanowej, samoprzylepna, paroprzepuszczalna; dolna część kieszeni nieprzylepna z zewnętrzną warstwą odporną na kontakt z wodą, część stabilizująca kieszeń wykonana z hydrofobowej włókniny -rękawice nitrylowe bezpudrowe jałowe rozmiar M z wywiniętymi brzegami – 2 szt Zestaw zapakowany w torebkę papierowo – foliową ze zgrzewem w kształcie V i wycięciem ułatwiającym otwieranie bezpyłowe. Etykieta z dwoma metkami samoprzylepnymi określającymi producenta, nr seryjny, przydatność użycia." Zamawiający wymaga dostarczenia próbek w ilości po 2 zestawy (opakowania jednostkowe) poz.1 i 2
Interne KennungCzęść nr 6 - Zestaw zabiegowy, jałowy, do rozpoczęcia i zakończenia dializ przez cewnik
LosLOT-0007
TitelCzęść nr 7 - Elastyczna siatka opatrunkowa
Beschreibung"Elastyczna siatka opatrunkowa Elastyczna siatka opatrunkowa, wykonana z materiału: przędza poliamidowa, przędza poliuretanowa, niejałowa, Rozmiar: min 3 cm x 10 m,, stan rozciągnięty 25m, w opakowaniu 1 szt."
Interne KennungCzęść nr 7 - Elastyczna siatka opatrunkowa
LosLOT-0008
TitelCzęść nr 8 - Igły do hemodializ tętnicze
BeschreibungIgły do hemodializ tętnicze z oczkiem, obrotowym motylkiem i plastikowym zaciskiem, skrzydełka miękkie do łatwego pozycjonowania pozwalające na bezpieczne manipulacje w trakcie zabiegu, pokryte warstwą silikonu, średnice ostrza 1,6mm i 1,8mm, długość ostrza 25mm, długość drenu 150mm, zakończone koreczkiem.
Interne KennungCzęść nr 8 - Igły do hemodializ tętnicze
LosLOT-0009
TitelCzęść nr 9 - Igły żylne z obrotowym motylkiem
BeschreibungIgły żylne z obrotowym motylkiem i plastikowym zaciskiem, skrzydełka miękkie do łatwego pozycjonowania pozwalające na bezpieczne manipulacje w trakcie zabiegu, pokryte warstwą silikonu, średnice ostrza 1,6mm i 1,8mm, długość ostrza 25mm, długość drenu 150mm, zakończone koreczkiem.
Interne KennungCzęść nr 9 - Igły żylne z obrotowym motylkiem
LosLOT-0010
TitelCzęść nr 10 - Przedłużacz Y do hemodializy
BeschreibungPrzedłużacz Y do hemodializy. Jałowy z zaciskami, koreczkami.
Interne KennungCzęść nr 10 - Przedłużacz Y do hemodializy
LosLOT-0011
TitelCzęść nr 11 - Filtr płynu dializacyjnego
BeschreibungFiltr płynu dializacyjnego do aparatu Fresenius 4008 S,5008,6008 DIASAFE plus - będącego własnością Zamawiającego
Interne KennungCzęść nr 11 - Filtr płynu dializacyjnego
LosLOT-0012
TitelCzęść nr 12 - Koncentrat do hemodializ
BeschreibungKoncentrat do hemodializ zasadowy, suchy, opakowanie 650 g typ worek, opakowanie dostosowane do posiadanych przez zamawiającego aparatów Fresenius 4008,5008 wyposażonych w fabrycznie instalowane gniazdo Bibag
Interne KennungCzęść nr 12 - Koncentrat do hemodializ
LosLOT-0013
TitelCzęść nr 13 - Środek do termo-chemicznej dezynfekcji i dekalcyfikacji aparatów do hemodializy
Beschreibung"Środek do termo-chemicznej dezynfekcji i dekalcyfikacji aparatów do hemodializy będących na wyposażeniu SD MSS ( Fresenius 4008, 5008, 6008) z zastosowaniem pompy dozującej, do automatycznego rozcieńczenia w stosunku 1:24. Gęstość 1,097g/cm3. Skład: 21 g kwasu cytrynowego w 100g środka, kw jabłkowy, kw mlekowy. Działanie-roztwór 3% stosowany w temp większej niż 60*C działa:: -bakteriobójczo ( łącznie z prątkami gruźlicy), -grzybobójczo, -wirusobójczo ( HBV, HCV, HIV ), -rozpuszcza krew, -odwapnia ."
Interne KennungCzęść nr 13 - Środek do termo-chemicznej dezynfekcji i dekalcyfikacji aparatów do hemodializy
LosLOT-0014
TitelCzęść nr 14 - Cewnik permanentny do hemodializ
Beschreibung"Cewnik permanentny do hemodializ 1. dwukanałowy cewnik do HD o średnicy 14,5 F - 16 F.Wykonany z materiału miękkigo i wytrzymałego- odpornego na zagięcia 2. implantacja metodą Seldingera. 3. cewnik o długości do wyboru w zależności od potrzeb zamawiającego spośród:19cm, 23cm, 27 cm, 31cm, 35cm, 42cm, 48 lub 50 cm. 4. przepływ do 500 ml/min nawet przy okluzji do 15%. 5. w zestawie introduktor z zastawką 6. objętość wypełnienia naniesiona na zaciskach 7. wprowadzacz o średnicy 15 - 16,5 F 8. cewniki ze zintegrowanym zaworem hemostatycznym, nie wymagającym aktywacji, zapobiegającym przedostaniu się powietrza do światła naczynia i utraty krwi, motylek do przyszycia." Zamawiający wymaga dostarczenia próbek w ilości 2 sztuki
Interne KennungCzęść nr 14 - Cewnik permanentny do hemodializ
LosLOT-0015
TitelCzęść nr 15 - Preparat do oczyszczania skóry
BeschreibungPreparat do oczyszczania skóry z pozostałości po plastrach o poj. 250 ml.
Interne KennungCzęść nr 15 - Preparat do oczyszczania skóry
LosLOT-0016
TitelCzęść nr 16 - Cewnik jednorazowy trzy lub dwukanałowy do hemodializ
BeschreibungCewnik jednorazowy trzy lub dwukanałowy do hemodializ ( w zależności od potrzeb zamawiającego), z zestawem do implantacji do żył centralnych metodą Seldingera, z oznacznikami długości, końcówką z nadrukiem objętości, kontrastujący RTG. Prowadnik ze znacznikami, długości do wyboru150mm i 200mm, 240mm. Przedłużacze proste. Obrotowe skrzydełka do przyszywania, wzór przekroju światła optymalizujący przepływ krwi Zamawiający wymaga dostarczenia próbek w ilości 2 sztuki
Interne KennungCzęść nr 16 - Cewnik jednorazowy trzy lub dwukanałowy do hemodializ
LosLOT-0017
TitelCzęść nr 17 - Zamknięty system obsługi centralnych dostępów żylnych
Beschreibung"Bezigłowe łączniki do cewników do hemodializy do wielokrotnego nakłucia, wewnętrzny korpus wykonany z silikonu, bez lateksu i części metalowych pozwalający na wykonanie co najmniej 3-ch dializ bez wymiany. Wewnętrzny przepływ przez łącznik o szybkości powyżej 600ml/min, przezroczysty tor przepływu, łącznik neutralnego rozłączania(brak cofania się krwi do światła cewnika).Pakowane pojedynczo. Opakowanie zbiorcze 100 szt."
Interne KennungCzęść nr 17 - Zamknięty system obsługi centralnych dostępów żylnych