582644-2026 - Ergebnis
Slowenien – Reparatur, Wartung und zugehörige Dienste für Fahrzeuge und zugehörige Ausrüstungen – Vzdrževanje vozil, strojev in opreme ter dobava rezervnih delov - ponovitev
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vzdrževanje vozil, strojev in opreme ter dobava rezervnih delov - ponovitev
Beschreibung: JHMB d.o.o. razpisuje javno naročilo »Vzdrževanje vozil, strojev in opreme ter dobava rezervnih delov - ponovitev« na osnovi pooblastila št. JN-P-02/2026-MV izdanega s strani podjetja MARIBORSKI VODOVOD, javno podjetje, d.o.o.
Interne Kennung: JN-69131
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50100000 Reparatur, Wartung und zugehörige Dienste für Fahrzeuge und zugehörige Ausrüstungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Vzdrževanje težjih tovornih vozil znamke Iveco in dobava rezervnih delov
Beschreibung: Vzdrževanje težjih tovornih vozil znamke Iveco in dobava rezervnih delov
Interne Kennung: 528300
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50100000 Reparatur, Wartung und zugehörige Dienste für Fahrzeuge und zugehörige Ausrüstungen
Los: LOT-0002
Titel: Vzdrževanje težjih tovornih vozil znamke Mercedes in dobava rezervnih delov
Beschreibung: Vzdrževanje težjih tovornih vozil znamke Mercedes in dobava rezervnih delov
Interne Kennung: 528301
Los: LOT-0003
Titel: Vzdrževanje tovornih vozil znamke Mercedes in dobava rezervnih delov
Beschreibung: Vzdrževanje tovornih vozil znamke Mercedes in dobava rezervnih delov
Interne Kennung: 528302
Los: LOT-0004
Titel: Vzdrževanje vozil znamke Ford in dobava rezervnih delov
Beschreibung: Vzdrževanje vozil znamke Ford in dobava rezervnih delov
Interne Kennung: 528303
Los: LOT-0005
Titel: Vzdrževanje vozil znamke Renault in Dacia ter dobava rezervnih delov
Beschreibung: Vzdrževanje vozil znamke Renault in Dacia ter dobava rezervnih delov
Interne Kennung: 528304
Los: LOT-0006
Titel: Vzdrževanje vozil znamke Volkswagen in dobava rezervnih delov
Beschreibung: Vzdrževanje vozil znamke Volkswagen in dobava rezervnih delov
Interne Kennung: 528305
Los: LOT-0007
Titel: Vzdrževanje gradbenih strojev znamke JCB in dobava rezervnih delov
Beschreibung: Vzdrževanje gradbenih strojev znamke JCB in dobava rezervnih delov
Interne Kennung: 528306