58265-2026 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen im Umweltschutz – Wykonanie ekspertyz w zakresie oceny stanu ochrony gatunków ptaków i siedlisk przyrodniczych w obszarach Natura 2000: Puszcza Barlinecka PLB080001, Bory Babimojskie PLH080063, Bory Chrobotkowe koło Brzózki PLH080031, Bory Chrobotkowe koło Bytomca PLH080048.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWykonanie ekspertyz w zakresie oceny stanu ochrony gatunków ptaków i siedlisk przyrodniczych w obszarach Natura 2000: Puszcza Barlinecka PLB080001, Bory Babimojskie PLH080063, Bory Chrobotkowe koło Brzózki PLH080031, Bory Chrobotkowe koło Bytomca PLH080048.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wykonanie ekspertyz w zakresie oceny stanu ochrony gatunków ptaków i siedlisk przyrodniczych w obszarach Natura 2000: Puszcza Barlinecka PLB080001, Bory Babimojskie PLH080063, Bory Chrobotkowe koło Brzózki PLH080031, Bory Chrobotkowe koło Bytomca PLH080048. Przedmiot zamówienia został podzielony na cztery części. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych na jedno, kilka i/lub wszystkie części wg wyznaczonych obszarów. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera OPZ, stanowiący Załącznik nr 9 do SWZ oraz we wzorze Umowy stanowiącym załącznik nr 8 do SWZ. W korespondencji kierowanej do Zamawiającego Wykonawcy powinni posługiwać się numerem przedmiotowego postępowania: WOIŚ.261.7.2026.WT1.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90700000 Dienstleistungen im Umweltschutz
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90721700 Schutz gefährdeter Arten
5. Los
LosLOT-0001
TitelWykonanie ekspertyzy w zakresie oceny stanu ochrony gatunków ptaków i siedlisk przyrodniczych w obszarach Natura 2000: Puszcza Barlinecka PLB080001
BeschreibungWykonanie ekspertyzy w zakresie oceny stanu ochrony gatunków ptaków i siedlisk przyrodniczych w obszarach Natura 2000 - Puszcza Barlinecka PLB080001, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia i na warunkach określonych w Specyfikacji Warunków Zamówienia załącznik nr 9 OPZ
Optionen
Beschreibung der OptionenBrak opcji wznowień.
LosLOT-0002
TitelWykonanie ekspertyzy w zakresie oceny stanu ochrony gatunków ptaków i siedlisk przyrodniczych w obszarach Natura 2000: Bory Babimojskie PLH080063
BeschreibungWykonanie ekspertyzy w zakresie oceny stanu ochrony gatunków ptaków i siedlisk przyrodniczych w obszarach Natura 2000 - Bory Babimojskie PLH080063, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia i na warunkach określonych w Specyfikacji Warunków Zamówienia załącznik nr 9 OPZ
LosLOT-0003
TitelWykonanie ekspertyzy w zakresie oceny stanu ochrony gatunków ptaków i siedlisk przyrodniczych w obszarach Natura 2000: Bory Chrobotkowe koło Brzózki PLH080031
BeschreibungWykonanie ekspertyzy w zakresie oceny stanu ochrony gatunków ptaków i siedlisk przyrodniczych w obszarach Natura 2000 - Bory Chrobotkowe koło Brzózki PLH080031, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia i na warunkach określonych w Specyfikacji Warunków Zamówienia załącznik nr 9 OPZ
LosLOT-0004
TitelWykonanie ekspertyzy w zakresie oceny stanu ochrony gatunków ptaków i siedlisk przyrodniczych w obszarach Natura 2000: Bory Chrobotkowe koło Bytomca PLH080048
BeschreibungWykonanie ekspertyzy w zakresie oceny stanu ochrony gatunków ptaków i siedlisk przyrodniczych w obszarach Natura 2000 - Bory Chrobotkowe koło Bytomca PLH080048, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia i na warunkach określonych w Specyfikacji Warunków Zamówienia załącznik nr 9 OPZ