582657-2025 - Wettbewerb
Polen – Gasförmige Brennstoffe – Dostawa gazu ziemnego LNG
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa gazu ziemnego LNG
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa gazu ziemnego LNG (zwany również gazem, gazem LNG) do Stacji tankowania gazu w Mateuszewie, stanowiącej własność Spółki. W okresie trwania zamówienia od 01.11.2025 r. do 31.10.2027 r. dostawa gazu LNG wyniesie około 1.200 Mg (zamiennie kilogram, tona) – zamówienie podstawowe.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09120000 Gasförmige Brennstoffe
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungZP-05/2025