2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa terminali satelitarnych wraz z usługą transmisji danych z podziałem na 2 części
Beschreibung: Dostawa terminali satelitarnych wraz z usługą transmisji danych z podziałem na 2 części Szczegółowe informacje dotyczące przedmiotu zamówienia określono w Części III SWZ - Opis przedmiotu zamówienia dla części nr 1 i 2.
Interne Kennung: ZP-35/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32531000 Ausrüstung für Satelliten-Nachrichtenübertragung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa przenośnych terminali wraz z usługą transmisji
Beschreibung: Szczegółowe informacje dotyczące przedmiotu zamówienia określono w Części III SWZ - Opis przedmiotu zamówienia dla części nr 1
Interne Kennung: Część nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa mobilnych terminali wraz z usługą transmisji
Beschreibung: Szczegółowe informacje dotyczące przedmiotu zamówienia określono w Części III SWZ - Opis przedmiotu zamówienia dla części nr 2
Interne Kennung: Część nr 2