582697-2026 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen von Arztpraxen – BZ.26.393.2026 - WR BKiP Wrocław usługi medycyny pracy - Wałbrzych
Auftragsbekanntmachung – Sonderregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelBZ.26.393.2026 - WR BKiP Wrocław usługi medycyny pracy - Wałbrzych
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest sprawowanie opieki zdrowotnej nad pracownikami Poczty Polskiej S.A., obsługiwanymi w zakresie kadrowym przez Wydział Regionalny Biura Kadr i Płac we Wrocławiu, na terenie miasta Wałbrzycha i okolic. Wykonawca zobowiązany będzie do sprawowania profilaktycznej opieki zdrowotnej nad pracownikami Poczty Polskiej S.A., po wystąpieniu o wykonanie badań profilaktycznych, w szczególności w zakresie: 1) przeprowadzania badań profilaktycznych pracowników: wstępnych, okresowych i kontrolnych przewidzianych w Kodeksie pracy zgodnie ze wskazówkami metodycznymi przeprowadzania badań profilaktycznych pracowników określonymi w rozporządzeniu z dnia 30 maja 1996r. (Dz. U. z 2023r. poz. 607 z późn. zmianami), jak również innych dodatkowo zleconych przez lekarza przeprowadzającego badanie, zgodnie z obowiązującymi przepisami, 2) przeprowadzania badań psychologicznych do obsługi wózków jezdniowych z napędem silnikowym, używanych w transporcie wewnętrznym (wózki widłowe), 3) przeprowadzenia badań lekarskich i psychologicznych osób ubiegających się o wpis lub posiadających wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej, 4) przeprowadzania badań lekarskich i psychologicznych kierowców prowadzących pojazdy do 3,5 tony oraz pow. 3,5 tony; 5) przeprowadzania badań lekarskich do celów sanitarno-epidemiologicznych; 6) wydawania orzeczeń lekarskich stwierdzających brak przeciwwskazań zdrowotnych do pracy na określonym stanowisku lub przeciwwskazania zdrowotne do pracy na określonym stanowisku zgodnie z obowiązującymi wzorami, 7) monitorowania stanu zdrowia pracowników, w szczególności w celu identyfikacji ewentualnych chorób zawodowych, a także przyczyn wypadków przy pracy, 8) inicjowania działań na rzecz ochrony i promocji zdrowia pracowników oraz udzielanie pomocy w ich realizacji, 9) prowadzenia i przechowywania dokumentacji medycznej z zakresu profilaktycznej opieki zdrowotnej zgodnie z obowiązującymi przepisami, 10) udziału lekarza medycyny pracy w pracach zakładowych komisji BHP. W okresie obowiązywania umowy przedmiotem zamówienia objętych będzie około 834 usług /badań dla pracowników Poczty Polskiej S.A. i kandydatów do pracy w PP S.A.
Interne KennungBZ.26.393.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zentrale Elemente des VerfahrensZamówienie na usługi społeczne, jednoetapowe, prowadzone w procedurze odwróconej, dokumenty dostępne na stronie internetowej prowadzonego postępowania
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85121000 Dienstleistungen von Arztpraxen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85147000 Betriebliche Gesundheitsfürsorge, 85148000 Medizinische Analysedienste
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der Optionen1. W okresie obowiązywania umowy przedmiotem zamówienia objętych będzie około 834 usług /badań dla pracowników Poczty Polskiej S.A. i kandydatów do pracy w PP S.A. Liczba usług może ulec zmianie. Zamawiający zastrzega sobie możliwość ograniczenia lub zwiększenia liczby usług w granicach maksymalnego wynagrodzenia określonego w Umowie i w oparciu o ceny jednostkowe określone w Umowie. 2. Zamawiający gwarantuje realizację Umowy na poziomie 70% wartości Umowy. Wartość Umowy może ulec zmniejszeniu maksymalnie o 30% wartości. Niewykorzystanie wartości Umowy w zakresie, o którym mowa w zdaniu poprzednim, nie może stanowić podstawy do żadnych roszczeń finansowych i odszkodowawczych ze strony Wykonawcy, z tytułu niezrealizowania Umowy.