582714-2025 - Wettbewerb
Polen – Labormöbel – Dostawa mebli w celu wyposażenia stanowisk laboratoryjnych
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa mebli w celu wyposażenia stanowisk laboratoryjnych
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyposażenia przeznaczonego do budowy Pracowni Metod Oceny (koncepcja utworzenia stanowisk laboratoryjnych) dla Zamawiającego, zwanych dalej Meblami: 1) Biurko specjalistyczne wraz z akcesoriami – 3 sztuki; 2) Krzesło biurowe antystatyczne – 3 sztuki; 3) Wózek ESD – 2 sztuki 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w Załączniku nr 1 – Szczegółowym Opisie Przedmiotu Zamówienia dalej SOPZ.
Interne KennungZZOSE.2611.40.2025.354.DTR[CCN]
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39180000 Labormöbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39181000 Labortische, 39100000 Möbel
5. Los
LosLOT-0001
Titel„Dostawa mebli w celu wyposażenia stanowisk laboratoryjnych”