See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sportinventaris binnensportaccommodaties
Beschreibung: Het leveren en monteren van sportinventaris inclusief het verzorgen van de instructies aan de gebruikers van de binnensportaccommodaties in beheer van de gemeente Tilburg. De overeenkomst ziet tevens toe op het keuren en onderhouden van de in deze aanbesteding beschreven sportinventaris. De gemeente Tilburg heeft 20 binnensportaccommodaties in beheer. In het kader van deze aanbesteding wordt onder binnensportaccommodaties verstaan: gymzalen, sportzalen, sporthallen en gecombineerde sportaccommodaties. Zie het Aanbestedingsdocument, hoofdstuk 3, voor de scope en omvang van de opdracht.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 37400000 Sportgeräte und -ausrüstungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50850000 Reparatur und Wartung von Möbeln, 71631000 Technische Kontrolle
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: PERCEEL A: Turnmaterialen Wedstrijd en Training
Beschreibung: PERCEEL A: Turnmaterialen Wedstrijd en Training Perceel A omvat het leveren en monteren van turnmaterialen voor wedstrijd en training, inclusief het verzorgen van de instructies aan de gebruikers, als ook het periodiek (jaarlijks) keuren en onderhouden van de materialen. Turnmaterialen voor wedstrijd en training omvatten een breed scala aan apparatuur die essentieel is voor zowel de voorbereiding als de uitvoering van gymnastiekoefeningen. Voor wedstrijden worden vaak hoogwaardige en gecertificeerde materialen gebruikt, zoals turntoestellen (vb. brug met ongelijke leggers, evenwichtsbalk, ringen, rekstok), matten en springplanken, die voldoen aan strikte veiligheids- en prestatie-eisen. Trainingsmaterialen kunnen vergelijkbaar zijn, maar omvatten ook extra hulpmiddelen zoals zachte landingsmatten, schuimblokken en spotting rigs om de veiligheid en het leerproces te bevorderen. Deze materialen helpen sport beoefenaars om hun vaardigheden te ontwikkelen, technieken te verfijnen en zich optimaal voor te bereiden op wedstrijden. Het juiste gebruik van deze materialen draagt bij aan de veiligheid en het succes van de atleten. Zie het aanbestedingsdocument
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De overeenkomst kan worden verlengd.
Los: LOT-0002
Titel: PERCEEL B: Sport- en beweegonderwijs toestellen
Beschreibung: PERCEEL B: Sport- en beweegonderwijs toestellen Perceel B omvat het leveren en monteren van sport- en beweegonderwijs toestellen, inclusief reparatie, onderhoud en periodieke (jaarlijks) keuring van de toestellen. Hieronder is de classificatie van de toestellen uitgelegd: B.1- Gebouwgebonden toestellen: Dit zijn toestellen die aan het gebouw vast gemonteerd zijn en niet verplaatsbaar zijn. Voorbeelden zijn: klimramen, klimtouwen, ringinstallatie, basket installaties en installaties die via vaste vloerpotten worden gebruikt zoals volleybal- en badmintonpalen, etc. B.2- Verplaatsbare toestellen: dit zijn toestellen die niet gebouwgebonden zijn maar als los toestel koppelbaar zijn en ook met de gebouwgebonden toestellen samen gebruikt kunnen worden zoals: multikasten, turnbanken, landingsmatten, kleine turnmatten, loopmatten, etc. Verplaatsbare toestellen kunnen zonder extra hulpstukken voor de al aanwezige installatie gecombineerd en gebruikt worden. De Opdrachtnemer zorgt tevens dat er speciale lengte netten zijn voor onderwijs gebruik (bijv.: badminton en volleybal- 25 en 30 meter).
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: PERCEEL C: Klein Sportinventaris
Beschreibung: PERCEEL C: Klein Sportinventaris Hieronder vallen alle materialen ter ondersteuning van de motorische leerlijnen van het bewegingsonderwijs (PO en VO) en recreatieve sportbeoefening. Voorbeelden zijn: ballen, linten, pionnen, netten, fluitjes, etc. (zie ook het kernassortiment zoals opgenomen op het prijzenblad perceel C).
Interne Kennung: 3