2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie i dostawa scenografii do spektaklu pt. Wielki Gatsby.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie, dostawa oraz montaż elementów scenografii do spektaklu pt. „Wielki Gatsby”, zgodnie z dokumentacją scenograficzną oraz wymaganiami technicznymi Zamawiającego. Zakres zamówienia obejmuje wykonanie co najmniej następujących elementów: kulis, łóżka, biurka, lady, mebli dekoracyjnych, elementów scenografii w oknie sceny, przeznaczony do podwieszania, podnoszenia i opuszczania, paldamentów, portalu, a także pozostałych niezbędnych elementów scenografii. W ramach zamówienia Wykonawca zobowiązany jest do wykonania elementów zgodnie z dokumentacją scenograficzną, dostawy do Teatru Muzycznego ROMA, rozładunku, montażu oraz wykonania niezbędnych prób technicznych i funkcjonalnych. Gwarancja Wykonawca udzieli co najmniej 24-miesięcznej gwarancji na wykonane elementy scenografii, licząc od dnia ich odbioru. Ubezpieczenie OC Wykonawca zobowiązany jest posiadać przez okres realizacji zamówienia ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej (OC) z sumą gwarancyjną nie mniejszą niż 2 000 000 zł.
Interne Kennung: 14/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44210000 Konstruktionen und Teile von Konstruktionen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39298900 Diverse Dekorationsartikel, 79931000 Innenausstattungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001