582744-2026 - Ergebnis
Tschechien – Planungsleistungen im Bauwesen – Dynamický nákupní systém k zadávání veřejných zakázek na zpracování dokumentace vodního díla
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDynamický nákupní systém k zadávání veřejných zakázek na zpracování dokumentace vodního díla
BeschreibungPředmětem veřejných zakázek budou níže uvedené služby potřebné pro zajištění legalizace rybníků v majetku státu a příslušnosti hospodařit SPÚ, a to v rozsahu dle individuálních požadavků uvedených v konkrétních výzvách včetně technických, obchodních a smluvních podmínek.
Interne KennungSZ SPU 064936/2024
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPředmětem veřejných zakázek budou níže uvedené služby potřebné pro zajištění legalizace rybníků v majetku státu a příslušnosti hospodařit SPÚ, a to v rozsahu dle individuálních požadavků uvedených v konkrétních výzvách včetně technických, obchodních a smluvních podmínek. Specifikace poptávaných služeb: Zpracování dokumentace vodního díla (pasportu) - zpracování výškopisného a polohopisného zaměření vodního díla - stanovení rozlivu vodního díla při maximálním nadržení - posouzení bezpečnosti vodního díla při povodni - zpracování pasportu včetně zajištění ověření pasportu Vyhotovení geometrického plánu na zaměření vodního díla / stavby hráze. Podání žádosti a získání povolení k nakládání s povrchovými vodami – k jejich vzdouvání a akumulaci. Zpracování manipulačního řádu vodního díla včetně zajištění jeho schválení vodoprávním úřadem.
Interne KennungDNS 2