See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: RÁMCOVÁ DOHODA NA STAVBY NEINVESTIČNÍHO CHARAKTERU III/4174 JIŘÍKOVICE PRŮTAH
Beschreibung: Předmětem zakázky je výměna obrusné a ložné vrstvy vozovky v šíři 6,5 – 8,5 m s lokální sanací konstrukční vrstvy vozovky, na komunikaci III/4174 Jiříkovice průtah, provozní staničení km 1,338 – 1,828, délka úseku 490 m, opravovaná plocha povrchu vozovky 3 400 m2. Dále bude provedeno frézování - 10 cm – 3 400 m2 / 340 m2, frézování (sanace) – 5 cm – 100 m2 / 5 m3, zařezání u napojení na stávající povrch a pracovní spáry 540 m, zalití pracovních spár a napojení 540 m, spojovací postřik: 6 800 m2, pokládka ACO 11+, S11, tl. 4 cm -3 400 m3 / 136 m3, pokládka ACL 16+, S16, tl. 6 cm - 3 400 m2 / 204 m3, doplnění ACP 16+, S16, tl. 5 cm (sanace) – 100 m2 / 5 m3, ošetření trhlin – 200 m, sanace do hloubky 50 cm pod ACP (odtěžení – 50 m3, geotextilie 300 g / m2 - 100 m2, kamenivo 0/63 – 50 m3), výšková úprava (revizní kanalizační šachta (RŠ) – 20 ks, uliční vpusti – 12 ks, uzávěr voda / plyn / hydrant – 22 ks), odkop krajnice (140 x 0,5 x 0,1) – 7 m3, zřízení krajnice (140 x 0,5 x 0,1) – 7 m3 VDZ v plastu (V1a – 172 m m / 21,5, m2; V2a (3/6/0,125) – 168 m / 56 m / 7 m2; V2b (3/1,5/0,125) – 150 m / 100 m / 12,5 m2; V2b (1,5/1,5/0,25) – 30 m / 15 m / 3,75 m2; čára vodící V4 (0,125) – 190 m / 23,75 m2)
Interne Kennung: RÁMCOVÁ DOHODA NA STAVBY NEINVESTIČNÍHO CHARAKTERU III/4174 JIŘÍKOVICE PRŮTAH
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45233000 Bauarbeiten, Fundamentierungsarbeiten und Oberbauarbeiten für Fernstraßen und Straßen
5. Los
Los: LOT-0001