See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usługi trakcyjnej na rzecz PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. związanej z zabezpieczeniem lokomotyw wraz z drużynami trakcyjnymi
Beschreibung: Świadczenie usługi trakcyjnej na rzecz PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. związanej z zabezpieczeniem lokomotyw wraz z drużynami trakcyjnymi
Interne Kennung: 6060/ILG 6/03437/03081/25/P
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60200000 Schienentransport/-beförderung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1 - Świadczenie usługi trakcyjnej na rzecz PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. związanej z zabezpieczeniem lokomotyw wraz z drużynami trakcyjnymi
Beschreibung: Zadanie nr 1 obejmujące obszar działania Zakładu Linii Kolejowych w Białymstoku dla trakcji elektrycznej
Interne Kennung: 6060/ILG 6/03437/03081/25/P.1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega na swoją rzecz prawo rozszerzenia zakresu Zamówienia o dodatkowe usługi, uwzględniające dodatkowe, bieżące potrzeby Zamawiającego na następujących zasadach: 1) Zamawiającemu przysługuje prawo do przedłużenia terminu realizacji umowy o dodatkowe kolejne 24 miesiące, tj. od 1 stycznia 2028 r. do maksymalnie 31 grudnia 2029 r; 2) Usługi w ramach Prawa opcji będą realizowane po cenach jednostkowych określonych w ofercie Wykonawcy dla Zamówienia podstawowego; 3) Skorzystanie z Prawa Opcji zależy wyłącznie od decyzji Zamawiającego. Zamawiający nie później, niż na 90 dni przed zakończeniem realizacji Zamówienia podstawowego poinformuje Wykonawcę o ewentualnym wykorzystaniu Prawa Opcji wraz z okresem jej realizacji.
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2 - Świadczenie usługi trakcyjnej na rzecz PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. związanej z zabezpieczeniem lokomotyw wraz z drużynami trakcyjnymi
Beschreibung: Zadanie nr 2 obejmujące obszar działania Zakładu Linii Kolejowych w Bydgoszczy dla trakcji elektrycznej
Interne Kennung: 6060/ILG 6/03437/03081/25/P.2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3 - Świadczenie usługi trakcyjnej na rzecz PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. związanej z zabezpieczeniem lokomotyw wraz z drużynami trakcyjnymi
Beschreibung: Zadanie nr 3 obejmujące obszar działania Zakładu Linii Kolejowych w Częstochowie dla trakcji elektrycznej
Interne Kennung: 6060/ILG 6/03437/03081/25/P.3
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 4 - Świadczenie usługi trakcyjnej na rzecz PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. związanej z zabezpieczeniem lokomotyw wraz z drużynami trakcyjnymi
Beschreibung: Zadanie nr 4 obejmujące obszar działania Zakładu Linii Kolejowych w Gdyni dla trakcji elektrycznej
Interne Kennung: 6060/ILG 6/03437/03081/25/P.4
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie nr 5 - Świadczenie usługi trakcyjnej na rzecz PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. związanej z zabezpieczeniem lokomotyw wraz z drużynami trakcyjnymi
Beschreibung: Zadanie nr 5 obejmujące obszar działania Zakładu Linii Kolejowych w Kielcach dla trakcji elektrycznej;
Interne Kennung: 6060/ILG 6/03437/03081/25/P.5
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie nr 6 - Świadczenie usługi trakcyjnej na rzecz PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. związanej z zabezpieczeniem lokomotyw wraz z drużynami trakcyjnymi
Beschreibung: Zadanie nr 6 obejmujące obszar działania Zakładu Linii Kolejowych w Krakowie dla trakcji elektrycznej
Interne Kennung: 6060/ILG 6/03437/03081/25/P.6
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie nr 7 - Świadczenie usługi trakcyjnej na rzecz PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. związanej z zabezpieczeniem lokomotyw wraz z drużynami trakcyjnymi
Beschreibung: Zadanie nr 7 obejmujące obszar działania Zakładu Linii Kolejowych w Lublinie dla trakcji elektrycznej
Interne Kennung: 6060/ILG 6/03437/03081/25/P.7
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie nr 8 - Świadczenie usługi trakcyjnej na rzecz PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. związanej z zabezpieczeniem lokomotyw wraz z drużynami trakcyjnymi
Beschreibung: Zadanie nr 8 obejmujące obszar działania Zakładu Linii Kolejowych w Łodzi dla trakcji elektrycznej
Interne Kennung: 6060/ILG 6/03437/03081/25/P.8
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie nr 9 - Świadczenie usługi trakcyjnej na rzecz PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. związanej z zabezpieczeniem lokomotyw wraz z drużynami trakcyjnymi
Beschreibung: Zadanie nr 9 obejmujące obszar działania Zakładu Linii Kolejowych w Nowym Sączu dla trakcji elektrycznej
Interne Kennung: 6060/ILG 6/03437/03081/25/P.9
Los: LOT-0010
Titel: Zadanie nr 10 - Świadczenie usługi trakcyjnej na rzecz PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. związanej z zabezpieczeniem lokomotyw wraz z drużynami trakcyjnymi
Beschreibung: Zadanie nr 10 obejmujące obszar działania Zakładu Linii Kolejowych w Olsztynie dla trakcji elektrycznej
Interne Kennung: 6060/ILG 6/03437/03081/25/P.10
Los: LOT-0011
Titel: Zadanie nr 11 - Świadczenie usługi trakcyjnej na rzecz PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. związanej z zabezpieczeniem lokomotyw wraz z drużynami trakcyjnymi
Beschreibung: Zadanie nr 11 obejmujące obszar działania Zakładu Linii Kolejowych w Opolu dla trakcji elektrycznej
Interne Kennung: 6060/ILG 6/03437/03081/25/P.11
Los: LOT-0012
Titel: Zadanie nr 12 - Świadczenie usługi trakcyjnej na rzecz PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. związanej z zabezpieczeniem lokomotyw wraz z drużynami trakcyjnymi
Beschreibung: Zadanie nr 12 obejmujące obszar działania Zakładu Linii Kolejowych w Ostrowie Wielkopolskim dla trakcji elektrycznej
Interne Kennung: 6060/ILG 6/03437/03081/25/P.12
Los: LOT-0013
Titel: Zadanie nr 13 - Świadczenie usługi trakcyjnej na rzecz PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. związanej z zabezpieczeniem lokomotyw wraz z drużynami trakcyjnymi
Beschreibung: Zadanie nr 13 obejmujące obszar działania Zakładu Linii Kolejowych w Poznaniu dla trakcji elektrycznej
Interne Kennung: 6060/ILG 6/03437/03081/25/P.13
Los: LOT-0014
Titel: Zadanie nr 14 - Świadczenie usługi trakcyjnej na rzecz PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. związanej z zabezpieczeniem lokomotyw wraz z drużynami trakcyjnymi
Beschreibung: Zadanie nr 14 obejmujące obszar działania Zakładu Linii Kolejowych w Rzeszowie dla trakcji elektrycznej
Interne Kennung: 6060/ILG 6/03437/03081/25/P.14
Los: LOT-0015
Titel: Zadanie nr 15 - Świadczenie usługi trakcyjnej na rzecz PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. związanej z zabezpieczeniem lokomotyw wraz z drużynami trakcyjnymi
Beschreibung: Zadanie nr 15 obejmujące obszar działania Zakładu Linii Kolejowych w Siedlcach dla trakcji elektrycznej
Interne Kennung: 6060/ILG 6/03437/03081/25/P.15
Los: LOT-0016
Titel: Zadanie nr 16 - Świadczenie usługi trakcyjnej na rzecz PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. związanej z zabezpieczeniem lokomotyw wraz z drużynami trakcyjnymi
Beschreibung: Zadanie nr 16 obejmujące obszar działania Zakładu Linii Kolejowych w Skarżysku Kamiennej dla trakcji elektrycznej
Interne Kennung: 6060/ILG 6/03437/03081/25/P.16
Los: LOT-0017
Titel: Zadanie nr 17 - Świadczenie usługi trakcyjnej na rzecz PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. związanej z zabezpieczeniem lokomotyw wraz z drużynami trakcyjnymi
Beschreibung: Zadanie nr 17 obejmujące obszar działania Zakładu Linii Kolejowych w Sosnowcu dla trakcji elektrycznej
Interne Kennung: 6060/ILG 6/03437/03081/25/P.17
Los: LOT-0018
Titel: Zadanie nr 18 - Świadczenie usługi trakcyjnej na rzecz PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. związanej z zabezpieczeniem lokomotyw wraz z drużynami trakcyjnymi
Beschreibung: Zadanie nr 18 obejmujące obszar działania Zakładu Linii Kolejowych w Szczecinie dla trakcji elektrycznej
Interne Kennung: 6060/ILG 6/03437/03081/25/P.18
Los: LOT-0019
Titel: Zadanie nr 19 - Świadczenie usługi trakcyjnej na rzecz PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. związanej z zabezpieczeniem lokomotyw wraz z drużynami trakcyjnymi
Beschreibung: Zadanie nr 19 obejmujące obszar działania Zakładu Linii Kolejowych w Tarnowskich Górach dla trakcji elektrycznej
Interne Kennung: 6060/ILG 6/03437/03081/25/P.19
Los: LOT-0020
Titel: Zadanie nr 20 - Świadczenie usługi trakcyjnej na rzecz PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. związanej z zabezpieczeniem lokomotyw wraz z drużynami trakcyjnymi
Beschreibung: Zadanie nr 20 obejmujące obszar działania Zakładu Linii Kolejowych w Wałbrzychu dla trakcji elektrycznej;
Interne Kennung: 6060/ILG 6/03437/03081/25/P.20
Los: LOT-0021
Titel: Zadanie nr 21 - Świadczenie usługi trakcyjnej na rzecz PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. związanej z zabezpieczeniem lokomotyw wraz z drużynami trakcyjnymi
Beschreibung: Zadanie nr 21 obejmujące obszar działania Zakładu Linii Kolejowych w Warszawie dla trakcji elektrycznej
Interne Kennung: 6060/ILG 6/03437/03081/25/P.21
Los: LOT-0022
Titel: Zadanie nr 22 - Świadczenie usługi trakcyjnej na rzecz PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. związanej z zabezpieczeniem lokomotyw wraz z drużynami trakcyjnymi
Beschreibung: Zadanie nr 22 obejmujące obszar działania Zakładu Linii Kolejowych w Wrocławiu dla trakcji elektrycznej
Interne Kennung: 6060/ILG 6/03437/03081/25/P.22
Los: LOT-0023
Titel: Zadanie nr 23 - Świadczenie usługi trakcyjnej na rzecz PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. związanej z zabezpieczeniem lokomotyw wraz z drużynami trakcyjnymi
Beschreibung: Zadanie nr 23 obejmujące obszar działania Zakładu Linii Kolejowych w Zielonej Górze dla trakcji elektrycznej
Interne Kennung: 6060/ILG 6/03437/03081/25/P.23
Los: LOT-0024
Titel: Zadanie nr 24 - Świadczenie usługi trakcyjnej na rzecz PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. związanej z zabezpieczeniem lokomotyw wraz z drużynami trakcyjnymi
Beschreibung: Zadanie nr 24 obejmujące tor szeroki o szerokości 1 520 mm na stacji Żurawica dla trakcji spalinowej
Interne Kennung: 6060/ILG 6/03437/03081/25/P.24
Los: LOT-0025
Titel: Zadanie nr 25 - Świadczenie usługi trakcyjnej na rzecz PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. związanej z zabezpieczeniem lokomotyw wraz z drużynami trakcyjnymi
Beschreibung: Zadanie nr 25 obejmujące obszar działania Zakładu Linii Kolejowych w Białymstoku dla trakcji spalinowej
Interne Kennung: 6060/ILG 6/03437/03081/25/P.25
Los: LOT-0026
Titel: Zadanie nr 26 - Świadczenie usługi trakcyjnej na rzecz PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. związanej z zabezpieczeniem lokomotyw wraz z drużynami trakcyjnymi
Beschreibung: Zadanie nr 26 obejmujące obszar działania Zakładu Linii Kolejowych w Bydgoszczy dla trakcji spalinowej
Interne Kennung: 6060/ILG 6/03437/03081/25/P.26
Los: LOT-0027
Titel: Zadanie nr 27 - Świadczenie usługi trakcyjnej na rzecz PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. związanej z zabezpieczeniem lokomotyw wraz z drużynami trakcyjnymi
Beschreibung: Zadanie nr 27 obejmujące obszar działania Zakładu Linii Kolejowych w Częstochowie dla trakcji spalinowej;
Interne Kennung: 6060/ILG 6/03437/03081/25/P.27
Los: LOT-0028
Titel: Zadanie nr 28 - Świadczenie usługi trakcyjnej na rzecz PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. związanej z zabezpieczeniem lokomotyw wraz z drużynami trakcyjnymi
Beschreibung: Zadanie nr 28 obejmujące obszar działania Zakładu Linii Kolejowych w Gdyni dla trakcji spalinowej
Interne Kennung: 6060/ILG 6/03437/03081/25/P.28
Los: LOT-0029
Titel: Zadanie nr 29 - Świadczenie usługi trakcyjnej na rzecz PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. związanej z zabezpieczeniem lokomotyw wraz z drużynami trakcyjnymi
Beschreibung: Zadanie nr 29 obejmujące obszar działania Zakładu Linii Kolejowych w Kielcach dla trakcji spalinowej
Interne Kennung: 6060/ILG 6/03437/03081/25/P.29
Los: LOT-0030
Titel: Zadanie nr 30 - Świadczenie usługi trakcyjnej na rzecz PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. związanej z zabezpieczeniem lokomotyw wraz z drużynami trakcyjnymi
Beschreibung: Zadanie nr 30 obejmujące obszar działania Zakładu Linii Kolejowych w Krakowie dla trakcji spalinowej
Interne Kennung: 6060/ILG 6/03437/03081/25/P.30
Los: LOT-0031
Titel: Zadanie nr 31 - Świadczenie usługi trakcyjnej na rzecz PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. związanej z zabezpieczeniem lokomotyw wraz z drużynami trakcyjnymi
Beschreibung: Zadanie nr 31 obejmujące obszar działania Zakładu Linii Kolejowych w Lublinie dla trakcji spalinowej
Interne Kennung: 6060/ILG 6/03437/03081/25/P.31
Los: LOT-0032
Titel: Zadanie nr 32 - Świadczenie usługi trakcyjnej na rzecz PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. związanej z zabezpieczeniem lokomotyw wraz z drużynami trakcyjnymi
Beschreibung: Zadanie nr 32 obejmujące obszar działania Zakładu Linii Kolejowych w Łodzi dla trakcji spalinowej
Interne Kennung: 6060/ILG 6/03437/03081/25/P.32
Los: LOT-0033
Titel: Zadanie nr 33 - Świadczenie usługi trakcyjnej na rzecz PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. związanej z zabezpieczeniem lokomotyw wraz z drużynami trakcyjnymi
Beschreibung: Zadanie nr 33 obejmujące obszar działania Zakładu Linii Kolejowych w Nowym Sączu dla trakcji spalinowej
Interne Kennung: 6060/ILG 6/03437/03081/25/P.33
Los: LOT-0034
Titel: Zadanie nr 34 - Świadczenie usługi trakcyjnej na rzecz PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. związanej z zabezpieczeniem lokomotyw wraz z drużynami trakcyjnymi
Beschreibung: Zadanie nr 34 obejmujące obszar działania Zakładu Linii Kolejowych w Olsztynie dla trakcji spalinowej
Interne Kennung: 6060/ILG 6/03437/03081/25/P.34
Los: LOT-0035
Titel: Zadanie nr 35 - Świadczenie usługi trakcyjnej na rzecz PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. związanej z zabezpieczeniem lokomotyw wraz z drużynami trakcyjnymi
Beschreibung: Zadanie nr 35 obejmujące obszar działania Zakładu Linii Kolejowych w Opolu dla trakcji spalinowej
Interne Kennung: 6060/ILG 6/03437/03081/25/P.35
Los: LOT-0036
Titel: Zadanie nr 36 - Świadczenie usługi trakcyjnej na rzecz PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. związanej z zabezpieczeniem lokomotyw wraz z drużynami trakcyjnymi
Beschreibung: Zadanie nr 36 obejmujące obszar działania Zakładu Linii Kolejowych w Ostrowie Wielkopolskim dla trakcji spalinowej
Interne Kennung: 6060/ILG 6/03437/03081/25/P.36
Los: LOT-0037
Titel: Zadanie nr 37 - Świadczenie usługi trakcyjnej na rzecz PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. związanej z zabezpieczeniem lokomotyw wraz z drużynami trakcyjnymi
Beschreibung: Zadanie nr 37 obejmujące obszar działania Zakładu Linii Kolejowych w Poznaniu dla trakcji spalinowej
Interne Kennung: 6060/ILG 6/03437/03081/25/P.37
Los: LOT-0038
Titel: Zadanie nr 38 - Świadczenie usługi trakcyjnej na rzecz PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. związanej z zabezpieczeniem lokomotyw wraz z drużynami trakcyjnymi
Beschreibung: Zadanie nr 38 obejmujące obszar działania Zakładu Linii Kolejowych w Rzeszowie dla trakcji spalinowej
Interne Kennung: 6060/ILG 6/03437/03081/25/P.38
Los: LOT-0039
Titel: Zadanie nr 39 - Świadczenie usługi trakcyjnej na rzecz PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. związanej z zabezpieczeniem lokomotyw wraz z drużynami trakcyjnymi
Beschreibung: Zadanie nr 39 obejmujące obszar działania Zakładu Linii Kolejowych w Siedlcach dla trakcji spalinowej
Interne Kennung: 6060/ILG 6/03437/03081/25/P.39
Los: LOT-0040
Titel: Zadanie nr 40 - Świadczenie usługi trakcyjnej na rzecz PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. związanej z zabezpieczeniem lokomotyw wraz z drużynami trakcyjnymi
Beschreibung: Zadanie nr 40 obejmujące obszar działania Zakładu Linii Kolejowych w Skarżysku Kamiennej dla trakcji spalinowej
Interne Kennung: 6060/ILG 6/03437/03081/25/P.40
Los: LOT-0041
Titel: Zadanie nr 41 - Świadczenie usługi trakcyjnej na rzecz PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. związanej z zabezpieczeniem lokomotyw wraz z drużynami trakcyjnymi
Beschreibung: Zadanie nr 41 obejmujące obszar działania Zakładu Linii Kolejowych w Sosnowcu dla trakcji spalinowej
Interne Kennung: 6060/ILG 6/03437/03081/25/P.41
Los: LOT-0042
Titel: Zadanie nr 42 - Świadczenie usługi trakcyjnej na rzecz PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. związanej z zabezpieczeniem lokomotyw wraz z drużynami trakcyjnymi
Beschreibung: Zadanie nr 42 obejmujące obszar działania Zakładu Linii Kolejowych w Szczecinie dla trakcji spalinowej
Interne Kennung: 6060/ILG 6/03437/03081/25/P.42
Los: LOT-0043
Titel: Zadanie nr 43 - Świadczenie usługi trakcyjnej na rzecz PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. związanej z zabezpieczeniem lokomotyw wraz z drużynami trakcyjnymi
Beschreibung: Zadanie nr 43 obejmujące obszar działania Zakładu Linii Kolejowych w Tarnowskich Górach dla trakcji spalinowej
Interne Kennung: 6060/ILG 6/03437/03081/25/P.43
Los: LOT-0044
Titel: Zadanie nr 44 - Świadczenie usługi trakcyjnej na rzecz PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. związanej z zabezpieczeniem lokomotyw wraz z drużynami trakcyjnymi
Beschreibung: Zadanie nr 44 obejmujące obszar działania Zakładu Linii Kolejowych w Wałbrzychu dla trakcji spalinowej
Interne Kennung: 6060/ILG 6/03437/03081/25/P.44
Los: LOT-0045
Titel: Zadanie nr 45 - Świadczenie usługi trakcyjnej na rzecz PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. związanej z zabezpieczeniem lokomotyw wraz z drużynami trakcyjnymi
Beschreibung: Zadanie nr 45 obejmujące obszar działania Zakładu Linii Kolejowych w Warszawie dla trakcji spalinowej
Interne Kennung: 6060/ILG 6/03437/03081/25/P.45
Los: LOT-0046
Titel: Zadanie nr 46 - Świadczenie usługi trakcyjnej na rzecz PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. związanej z zabezpieczeniem lokomotyw wraz z drużynami trakcyjnymi
Beschreibung: Zadanie nr 46 obejmujące obszar działania Zakładu Linii Kolejowych w Wrocławiu dla trakcji spalinowej
Interne Kennung: 6060/ILG 6/03437/03081/25/P.46
Los: LOT-0047
Titel: Zadanie nr 47 - Świadczenie usługi trakcyjnej na rzecz PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. związanej z zabezpieczeniem lokomotyw wraz z drużynami trakcyjnymi
Beschreibung: Zadanie nr 47 obejmujące obszar działania Zakładu Linii Kolejowych w Zielonej Górze dla trakcji spalinowej
Interne Kennung: 6060/ILG 6/03437/03081/25/P.47