2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i transport odpadów komunalnych z terenów Gminy Lubań
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest odbiór i transport odpadów komunalnych z terenów Gminy Lubań, w okresie od 01 stycznia 2024 r. do 31 grudnia 2024 r. 2. Przedmiot zamówienia obejmuje, w szczególności: a. odbieranie odpadów komunalnych posortowniczych oraz zbieranych w sposób selektywny z nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych położonych na terenie Gminy Lubań w systemie indywidualnym i zbiorowym, b. wyposażenie właścicieli nieruchomości w pojemniki do zbierania posortowniczych odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych w systemie indywidualnym i zbiorowym, c. wyposażenie właścicieli nieruchomości w stojaki na worki i worki przeznaczone do selektywnej zbiórki tworzyw sztucznych, metali, szkła, papieru i tektury w systemie indywidualnym, d. wyposażenie właścicieli nieruchomości w pojemniki do zbierania odpadów ulegających biodegradacji w systemie indywidualnym i zbiorowym, e. wyposażenie właścicieli nieruchomości w pojemniki do selektywnej zbiórki odpadów: papieru i tektury, metali, tworzyw sztucznych, opakowań wielomateriałowych, opakowań ze szkła w systemie zbiorowym, f. odbieranie odpadów budowlanych i rozbiórkowych w systemie indywidualnym, g. odbiór odpadów z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (tzw. PSZOK) położonego w Lubaniu przy ulicy Bazaltowej 1, h. obsługa i transport odpadów zgormadzonych w formie tzw. „wystawek” planowanych do zorganizowania przez Gminę Lubań w okresie wiosennym, i. odbiór, transport i dostarczenie wszystkich odpadów komunalnych z terenu Gminy Lubań do Instalacji Przetwarzania Odpadów Komunalnych w Lubaniu, j. opracowanie harmonogramu odbioru odpadów komunalnych, k. prowadzenie dokumentacji związanej z działalnością objętą przedmiotem zamówienia
Interne Kennung: PA.271.16.2023.EL
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Odbiór i transport odpadów komunalnych z terenów Gminy Lubań
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór i transport odpadów komunalnych z terenów Gminy Lubań, w okresie od 01 stycznia 2024 r. do 31 grudnia 2024 r. 2. Przedmiot zamówienia obejmuje, w szczególności: a. odbieranie odpadów komunalnych posortowniczych oraz zbieranych w sposób selektywny z nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych położonych na terenie Gminy Lubań w systemie indywidualnym i zbiorowym, b. wyposażenie właścicieli nieruchomości w pojemniki do zbierania posortowniczych odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych w systemie indywidualnym i zbiorowym, c. wyposażenie właścicieli nieruchomości w stojaki na worki i worki przeznaczone do selektywnej zbiórki tworzyw sztucznych, metali, szkła, papieru i tektury w systemie indywidualnym, d. wyposażenie właścicieli nieruchomości w pojemniki do zbierania odpadów ulegających biodegradacji w systemie indywidualnym i zbiorowym, e. wyposażenie właścicieli nieruchomości w pojemniki do selektywnej zbiórki odpadów: papieru i tektury, metali, tworzyw sztucznych, opakowań wielomateriałowych, opakowań ze szkła w systemie zbiorowym, f. odbieranie odpadów budowlanych i rozbiórkowych w systemie indywidualnym, g. odbiór odpadów z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (tzw. PSZOK) położonego w Lubaniu przy ulicy Bazaltowej 1, h. obsługa i transport odpadów zgormadzonych w formie tzw. „wystawek” planowanych do zorganizowania przez Gminę Lubań w okresie wiosennym, i. odbiór, transport i dostarczenie wszystkich odpadów komunalnych z terenu Gminy Lubań do Instalacji Przetwarzania Odpadów Komunalnych w Lubaniu, j. opracowanie harmonogramu odbioru odpadów komunalnych, k. prowadzenie dokumentacji związanej z działalnością objętą przedmiotem zamówienia.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen