2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zvýšení kybernetické bezpečnosti města Poděbrady - IDM
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka licencí, implementace Identity management systému (dále jen „IDM“) do prostředí města Poděbrady, testovací provoz a předání do řádného užívání. Na plnění veřejné zakázky bude uzavřena jedna smlouva o dílo na dodávku a implementaci IDM a dále samostatná smlouva o poskytování technické podpory na dobu neurčitou. Blíže viz zadávací dokumentace (ZD).
Interne Kennung: R-35/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72268000 Bereitstellung von Software
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72261000 Software-Unterstützung, 72263000 Software-Implementierung
5. Los
Los: LOT-0002
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si vyhrazuje právo na přerušení plnění v rámci součinnosti dodavatele z důvodu požadavku na implementaci IDM do nově budované technologické infrastruktury. Přerušení může být provedeno pouze jednorázově a maximálně na 6 měsíců.Podrobněji viz čl. 3 odst. 3.1.3 přílohy č. 2 ZD - Smlouvy o dílo.