2. Verfahren
Verfahren
Titel: Managed Service Provider voor ICT
Beschreibung: Het doel van deze openbare aanbesteding is het aangaan van een Overeenkomst met een contractpartij. Deze partij dient in staat te zijn om de rol van Managed Service Provider voor Stark te vervullen. Onder MSP verstaat Stark een externe dienstverlener die proactief de beschikbaarheid en veiligheid van de ICT-omgeving monitort en optimaliseert. Hierbij valt te denken aan het beheer van de Microsoft 365 tenant, ondersteuning en backup/recovery. De omvang van de opdracht is gebaseerd op de huidige dienstverlening en wordt indicatief beschreven aan de hand van het bestaande gebruik. Dit omvat onder meer 120 eindgebruikers, bestaande uit 92 vaste werkplekken en 28 mobiele werkplekken. Daarnaast zijn er 124 SCEPman/RADIUSaaS-licenties en nog overige licenties, waaronder Microsoft 365 Business Premium (120), Microsoft Teams (120) en Microsoft Entra ID P1 (122).
Interne Kennung: RK.121026/EA
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste, 72500000 Datenverarbeitungsdienste, 72611000 Technische Computerunterstützung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verlening overeenkomst