2. Verfahren
Verfahren
Titel: Integraal Beheersysteem Openbare Ruimte
Beschreibung: Spaarnelanden wenst een Integraal Beheersysteem Openbare Ruimte geleverd te krijgen van Contractant. De koppeling met het systeem van de gemeente Haarlem is een belangrijk onderdeel van de dienstverlening. €50.000 per jaar.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Het doel van deze aanbesteding is het contracteren van één Contractant voor de duur van drie (3) jaren met de mogelijkheid om driemaal te verlengen met maximaal twaalf (12) maanden per keer voor het leveren van een integraal beheersysteem Openbare Ruimte.
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 72000000 Servicios TI: consultoría, desarrollo de software, Internet y apoyo
Clasificación adicional (cpv): 48000000 Paquetes de software y sistemas de información
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1
Opciones: