See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa mebli laboratoryjnych i dygestoriów do budynku Innowacyjnego Centrum Nauk Żywieniowych SGGW w Warszawie.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa mebli laboratoryjnych i dygestoriów do budynku Innowacyjnego Centrum Nauk Żywieniowych (ICNŻ) SGGW w Warszawie. Zamówienie podzielone jest na części następująco: Część 1: Dostawa mebli laboratoryjnych i dygestoriów. Część 2: Dostawa taboretów laboratoryjnych.
Vorherige Bekanntmachung: 347910-2026
Interne Kennung: DINT.250.1.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39180000 Labormöbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39110000 Sitze, Stühle sowie Zubehörprodukte und -teile
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa mebli laboratoryjnych i dygestoriów.
Beschreibung: Dostawa fabrycznie nowych mebli laboratoryjnych w tym dygestoriów oraz szaf odczynnikowych, przeznaczonych do użytkowania w nowoczesnych laboratoriach dydaktyczno-badawczych Innowacyjnego Centrum Nauk Żywieniowych. Dostarczone meble, dygestoria i szafy odczynnikowe muszą spełniać wymagania w zakresie odporności mechanicznej, chemicznej i korozyjnej, bezpieczeństwa użytkowania, ergonomii pracy i zgodności z normami oraz zapewnienia odpowiedniej wentylacji i zintegrowania z instalacją wyciągową budynku. Konieczne jest również zachowanie jednolitego charakteru estetycznego dygestoriów i szaf odczynnikowych z pozostałymi dostarczanymi meblami laboratoryjnymi (kolorystyka, sposób wykonania).Dostawa obejmuje wniesienie, montaż, podłączenia do instalacji elektrycznej, wodnej, kanalizacyjnej, gazów technicznych, wentylacji, podłączenie do systemu labowego zintegrowanego z instalacją BMS budynku.
Interne Kennung: Część 1
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa taboretów laboratoryjnych
Beschreibung: Dostawa fabrycznie nowych taboretów laboratoryjnych, przeznaczonych do użytkowania w nowoczesnych laboratoriach dydaktyczno-badawczych Innowacyjnego Centrum Nauk Żywieniowych. Dostarczone taborety laboratoryjne muszą spełniać wymagania w zakresie odporności mechanicznej, bezpieczeństwa użytkowania, ergonomii pracy i zgodności z normami. Konieczne jest również zachowanie jednolitego charakteru estetycznego (kolorystyka, sposób wykonania). Dostarczone taborety muszą być zmontowane, gotowe do wniesienia do poszczególnych pomieszczeń laboratoryjnych.
Interne Kennung: Część 2
Haupteinstufung (cpv): 39110000 Sitze, Stühle sowie Zubehörprodukte und -teile