582858-2026 - Ergebnis
Slowenien – Computeranlagen und Zubehör – Energijsko učinkovita računalniška strojna oprema z vzpostavitvijo DNS
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Energijsko učinkovita računalniška strojna oprema z vzpostavitvijo DNS
Beschreibung: Predmet javnega naročila je razdeljen na naslednje kategorije: • Kategorija 1: Računalniki, računalniška oprema in zasloni. Naročnik bo v okviru kategorije 1 izvajal posamična naročila osebnih in prenosnih računalnikov, delovnih postaj ter z njimi povezano strojno opremo in dodatke, vključno z zasloni, vhodno-izhodnimi napravami in periferno opremo za podporo vsakodnevnemu delu uporabnikov, vključno z morebiti potrebno pripadajočo programsko in/ali operacijsko opremo. • Kategorija 2: Drobni potrošni material za računalnike. Naročnik bo v okviru kategorije 2 izvajal posamična naročila potrošnega in nadomestnega materiala manjše vrednosti, namenjeni redni uporabi, vzdrževanju in nemotenemu delovanju računalniške, pisarniške opreme in prenosne telefonije, kot na primer: tipkovnice, miške, slušalke, spletne kamere, USB ključki, baterije za prenosnike, kabli, polnilci, ovitki za telefone ali tablične računalnike, ipd. • Kategorija 3: Strežniki in strežniška oprema. Naročnik bo v okviru kategorije 3 izvajal posamična naročila strežnikov in strežniške opreme, kot so strežniki v zahtevani konfiguraciji ter posamezne komponente in pripadajoča oprema za strežniške sisteme, kot na primer: procesorji, pomnilniki, RAID krmilniki, trdi diski, mrežne kartice, napajalniki, KVM stikala in konzole, shranjevalni sistemi ter druga sorodna strežniška oprema, vključno z morebiti potrebno pripadajočo programsko in/ali operacijsko opremo. DNS se vzpostavlja za obdobje 48 mesecev, šteto z dnem vzpostavitve Kataloga ponudnikov. Naročnik si pridržuje pravico, da lahko kadarkoli v obdobju veljavnosti DNS spremeni obdobje veljavnosti DNS, tj. DNS podaljša, skrajša ali ukine.
Interne Kennung: 285-50
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Računalniki, računalniška oprema in zasloni
Beschreibung: Naročnik bo v okviru kategorije 1 izvajal posamična naročila osebnih in prenosnih računalnikov, delovnih postaj ter z njimi povezano strojno opremo in dodatke, vključno z zasloni, vhodno-izhodnimi napravami in periferno opremo za podporo vsakodnevnemu delu uporabnikov, vključno z morebiti potrebno pripadajočo programsko in/ali operacijsko opremo
Interne Kennung: 528325
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213000 Personalcomputer, 30213100 Tragbare Computer, 30213200 Tablettcomputer, 30213300 Tischcomputer, 30213400 Hauptprozessoren für Personalcomputer, 30215000 Hardware für Mikrocomputer, 30231000 Computerbildschirme und Konsolen, 30233100 Computerspeichereinheiten, 30237200 Computerzubehör, 30234500 Arbeitsspeichermedien, 30237100 Teile für Computer, 30237000 Teile und Zubehör für Computer, 30231320 Tastbildschirme, 30231300 Bildschirme, 32351200 Abschirmungen, 30233130 Magnetplattenspeicher, 30233141 RAID (Redundant Array of Independent Disks, redundanter Verbund unabhängiger Festplatten), 30233190 Festplattencontroller
Los: LOT-0002
Titel: Strežniki in strežniška oprema
Beschreibung: Naročnik bo v okviru kategorije 3 izvajal posamična naročila strežnikov in strežniške opreme, kot so strežniki v zahtevani konfiguraciji ter posamezne komponente in pripadajoča oprema za strežniške sisteme, kot na primer: procesorji, pomnilniki, RAID krmilniki, trdi diski, mrežne kartice, napajalniki, KVM stikala in konzole, shranjevalni sistemi ter druga sorodna strežniška oprema, vključno z morebiti potrebno pripadajočo programsko in/ali operacijsko opremo.
Interne Kennung: 528327
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48800000 Informationssysteme und Server, 30233100 Computerspeichereinheiten, 30237000 Teile und Zubehör für Computer, 48821000 Netzwerkserver, 48822000 Computerserver, 48823000 Dateiverwalter, 48825000 Webserver, 30233130 Magnetplattenspeicher, 30233141 RAID (Redundant Array of Independent Disks, redundanter Verbund unabhängiger Festplatten), 30233190 Festplattencontroller