2. Verfahren
Verfahren
Titel: REALIZACE OBNOVNÍHO MANAGEMENTU VČETNĚ ZAVEDENÍ PASTVY V PTAČÍM PARKU STŘIMICKÁ VÝSYPKA
Beschreibung: Předmětem plnění této veřejné zakázky jsou služby obnovního managementu dle zadávací dokumentace a jejích příloh, a to odstranění invazních druhů dřevin, odstranění invazních druhů bylin, prosvětlení kolem mokřadů, zdravotní řez starých stromů v sadu, štěpkování biomasy, vytvoření bělořitích hromad, vybudování hadníků, pastva velkých kopytníků včetně tvorby a údržby pastevních areálů v k.ú. Most I (okres Most); 699357, Střimice (okres Most); 699748 a Pařidla (okres Most); 669342. Podrobná specifikace předmětu zakázky je uvedená v zadávací dokumentaci a jejích přílohách.
Interne Kennung: ČSO_ZAK_2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otevřené řízení dle § 56 ZZVZ pro nadlimitní veřejnou zakázku na služby
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90722000 Umweltsanierung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77341000 Baumschnitt, 77312000 Unkrautjäten, 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen, 77110000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Agrarproduktion, 45342000 Errichtung von Zäunen
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77110000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Agrarproduktion, 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen, 45342000 Errichtung von Zäunen, 77341000 Baumschnitt, 77312000 Unkrautjäten
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 2 ZZVZ vyhrazuje možnost změny dodavatele v průběhu plnění veřejné zakázky. Dojde-li k předčasnému ukončení smlouvy před jejím řádným splněním, zejména v důsledku odstoupení od smlouvy, výpovědi smlouvy, dohody smluvních stran, podstatného porušení smluvních povinností dodavatelem, vstupu dodavatele do likvidace nebo v souvislosti s jeho úpadkem, je zadavatel oprávněn uzavřít smlouvu s účastníkem zadávacího řízení, který se v hodnocení nabídek umístil jako další v pořadí. Nová smlouva bude uzavřena za podmínek vyplývajících z nabídky tohoto účastníka, přičemž rozsah plnění a cena budou odpovídat dosud nerealizované části předmětu veřejné zakázky. Nebude-li možné uzavřít smlouvu s účastníkem umístěným jako další v pořadí, může zadavatel obdobně oslovit dalšího účastníka v pořadí. Tento postup může zadavatel použít opakovaně. Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje právo, nikoli povinnost, změnit závazné termíny uvedené v zadávací dokumentaci. Změna termínů je možná pouze v mezích stanovených ve Smlouvě na plnění veřejné zakázky. Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje právo, nikoli povinnost, nejvýše jednou v každém kalendářním roce požadovat změnu počtu nebo skladby pasených zvířat. Změna je možná pouze v mezích stanovených ve Smlouvě na plnění veřejné zakázky.