See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zimowe i pozimowe oczyszczanie ulic gminnych oraz zbieranie, pozbywanie się błota, śniegu, lodu i innych zanieczyszczeń z chodników na terenie Dzielnicy Białołęka
Beschreibung: Zimowe i pozimowe oczyszczanie ulic gminnych oraz zbieranie, pozbywanie się błota, śniegu, lodu i innych zanieczyszczeń z chodników na terenie Dzielnicy Białołęka w okresie od 01.01.2025 r. do 30.04.2025 r.
Vorherige Bekanntmachung: 665303-2024
Interne Kennung: UD-II-WZP.271.61.2024.MBR/PN-u
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90630000 Glatteisbeseitigung, 90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste
5. Los
Los: LOT-0001