See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywne dostawy produktów żywnościowych na potrzeby Centralnego Ośrodka Szkolenia i Edukacji ABW w Emowie - nr sprawy: 10//ZP/2026
Beschreibung: Sukcesywne dostawy produktów żywnościowych na potrzeby Centralnego Ośrodka Szkolenia i Edukacji ABW w Emowie w okresie od 1 stycznia 2027 r. do dnia 30 czerwca 2028 r. Postępowanie podzielone jest na siedem Części (łącznie 366 pozycji): 1) CZĘŚĆ I – produkty mięsno-wędliniarskie (61 pozycji); 2) CZĘŚĆ II – nabiał (45 pozycji); 3) CZĘŚĆ III – produkty sypkie, jaja oraz produkty pozostałe (144 pozycje); 4) CZĘŚĆ IV – produkty mrożone (32 pozycje); 5) CZĘŚĆ V – ryby i przetwory rybne (11 pozycji); 6) CZĘŚĆ VI – pieczywo (15 pozycji); 7) CZĘŚĆ VII – świeże warzywa i owoce (58 pozycji). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Formularzach ofertowych stanowiących Załączniki nr 1a, 1b, 1c, 1d, 1e, 1f, 1g do SWZ. Warunki realizacji zamówienia zostały zawarte w Projektowanych Postanowieniach Umowy stanowiących Załączniki nr 2a, 2c, 2d, 2e, 2f, 2g do SWZ.
Interne Kennung: 10//ZP/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zgodnie z art. 138 ust. 4 uPzp składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15100000 Tierische Erzeugnisse, Fleisch und Fleischerzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15500000 Molkereierzeugnisse, 15800000 Diverse Nahrungsmittel, 15200000 Zubereiteter Fisch und Fischkonserven, 15300000 Obst, Gemüse und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I - produkty mięsno-wędliniarskie (61 pozycji)
Beschreibung: Sukcesywne dostawy (partiami) produktów mięsno-wędliniarskich na żądanie Zamawiającego zgodnie ze złożonym zamówieniem od dnia 1 stycznia 2027 r. do dnia 30 czerwca 2028 r. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Formularzu ofertowym stanowiącym Załącznik nr 1a do SWZ. Warunki realizacji zamówienia zawarte zostały w Projektowanych Postanowieniach Umowy określonych w Załączniku nr 2a do SWZ.
Interne Kennung: 10/ZP/2026Cz.I
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje skorzystanie z prawa opcji w części I, przez które rozumiesię możliwość zwiększenia dostaw asortymentu do 50% w stosunku do szacowanej ilości zamówienia podstawowego.
Los: LOT-0002
Titel: Część II - nabiał (45 pozycji)
Beschreibung: Sukcesywne dostawy (partiami) produktów nabiału na żądanie Zamawiającego zgodnie ze złożonym zamówieniem od dnia 1 stycznia 2027 r. do dnia 30 czerwca 2028 r. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Formularzu ofertowym stanowiącym Załącznik nr 1b do SWZ. Warunki realizacji zamówienia zawarte zostały w Projektowanych Postanowieniach Umowy określonych w Załączniku nr 2b do SWZ.
Interne Kennung: 10/ZP/2026 Cz. II
Haupteinstufung (cpv): 15500000 Molkereierzeugnisse
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje skorzystanie z prawa opcji w części II, przez które rozumiesię możliwość zwiększenia dostaw asortymentu do 50% w stosunku do szacowanej ilości zamówienia podstawowego.
Los: LOT-0003
Titel: Część III - produkty sypkie, jaja oraz produkty pozostałe (144 pozycje)
Beschreibung: Sukcesywne dostawy (partiami) produktów produktów sypkich, jaj oraz produktów pozostałych na żądanie Zamawiającego zgodnie ze złożonym zamówieniem od dnia 1 stycznia 2027 r. do dnia 30 czerwca 2028 r. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Formularzu ofertowym stanowiącym Załącznik nr 1c do SWZ. Warunki realizacji zamówienia zawarte zostały w Projektowanych Postanowieniach Umowy określonych w Załączniku nr 2c do SWZ.
Interne Kennung: 10/ZP/2026 - Cz. III
Haupteinstufung (cpv): 03142500 Eier
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel, 24911000 Gelatine
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje skorzystanie z prawa opcji w części III, przez które rozumiesię możliwość zwiększenia dostaw asortymentu do 50% w stosunku do szacowanej ilości zamówienia podstawowego.
Los: LOT-0004
Titel: Część IV - produkty mrożone (32 pozycje)
Beschreibung: Sukcesywne dostawy (partiami) produktów mrożonych na żądanie Zamawiającego zgodnie ze złożonym zamówieniem od dnia 1 stycznia 2027 r. do dnia 30 czerwca 2028 r. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Formularzu ofertowym stanowiącym Załącznik nr 1d do SWZ. Warunki realizacji zamówienia zawarte zostały w Projektowanych Postanowieniach Umowy określonych w Załączniku nr 2d do SWZ.
Interne Kennung: 10/ZP/2026 Cz. IV
Haupteinstufung (cpv): 15331170 Tiefgekühltes Gemüse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15894300 Zubereitete Mahlzeiten
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje skorzystanie z prawa opcji w części IV, przez które rozumiesię możliwość zwiększenia dostaw asortymentu do 50% w stosunku do szacowanej ilości zamówienia podstawowego.
Los: LOT-0005
Titel: Część V - ryby i przetwory rybne (11 pozycji)
Beschreibung: Sukcesywne dostawy (partiami) ryb i przetworów rybnych na żądanie Zamawiającego zgodnie ze złożonym zamówieniem od dnia 1 stycznia 2027 r. do dnia 30 czerwca 2028 r. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Formularzu ofertowym stanowiącym Załącznik nr 1e do SWZ. Warunki realizacji zamówienia zawarte zostały w Projektowanych Postanowieniach Umowy określonych w Załączniku nr 2e do SWZ.
Interne Kennung: 10/ZP/2026 Cz.V
Haupteinstufung (cpv): 15200000 Zubereiteter Fisch und Fischkonserven
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje skorzystanie z prawa opcji w części V, przez które rozumiesię możliwość zwiększenia dostaw asortymentu do 50% w stosunku do szacowanej ilości zamówienia podstawowego.
Los: LOT-0006
Titel: Część VI - pieczywo (15 pozycji)
Beschreibung: Sukcesywne dostawy (partiami) pieczywa na żądanie Zamawiającego zgodnie ze złożonym zamówieniem od dnia 1 stycznia 2027 r. do dnia 30 czerwca 2028 r. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Formularzu ofertowym stanowiącym Załącznik nr 1f do SWZ. Warunki realizacji zamówienia zawarte zostały w Projektowanych Postanowieniach Umowy określonych w Załączniku nr 2f do SWZ.
Interne Kennung: 10/ZP/2026 Cz.VI
Haupteinstufung (cpv): 15810000 Brotwaren, zubereitete Brotwaren und Gebäck
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje skorzystanie z prawa opcji w części VI, przez które rozumiesię możliwość zwiększenia dostaw asortymentu do 50% w stosunku do szacowanej ilości zamówienia podstawowego.
Los: LOT-0007
Titel: Część VII - świeże warzywa i owoce (58 pozycji)
Beschreibung: Sukcesywne dostawy (partiami) świeżych warzyw i owoców na żądanie Zamawiającego zgodnie ze złożonym zamówieniem od dnia 1 stycznia 2027 r. do dnia 30 czerwca 2028 r. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Formularzu ofertowym stanowiącym Załącznik nr 1g do SWZ. Warunki realizacji zamówienia zawarte zostały w Projektowanych Postanowieniach Umowy określonych w Załączniku nr 2g do SWZ.
Interne Kennung: 10/ZP/2026 Cz.VII
Haupteinstufung (cpv): 15300000 Obst, Gemüse und zugehörige Erzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 03100000 Landwirtschafts- und Gartenbauerzeugnisse
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje skorzystanie z prawa opcji w części VII, przez które rozumiesię możliwość zwiększenia dostaw asortymentu do 50% w stosunku do szacowanej ilości zamówienia podstawowego.