See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aankoop en levering van koude dranken
Beschreibung: Deze overheidsopdracht bestaat uit de aankoop en levering van koude dranken. De looptijd van deze overeenkomst bedraagt maximaal 4 jaar; de initiële duur van het contract bedraagt 2 jaar en wordt 2 keer stilzwijgend verlengd met telkens een periode van 1 jaar behoudens aangetekende opzeg min. 3 maanden voor de aanvang van de stilzwijgende verlenging. De raming houdt geen verbintenis in voor de af te nemen hoeveelheden.
Interne Kennung: PPP0QX-327/6158/AZSINTMARIA/2025-030
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15980000 Alkoholfreie Getränke
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Water
Beschreibung: Water
Interne Kennung: AZSINTMARIA/2025-030_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15981000 Mineralwasser
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Vereiste opties (De inschrijvers zijn verplicht om als vereiste optie een offerte in te dienen voor: De ondernemer voegt aan de offerte de prijslijst toe van het assortiment, dat deel uitmaakt van de omschreven markt, dat de ondernemer aanbiedt naast de posten opgenomen in de inventaris. De ondernemer geeft de voorwaarden mee waarbij de aanbestedende overheid kortingen kan verkrijgen bij de aankoop van het extra aangeboden assortiment: 1. Staffelkorting volgens het bestelbedrag 2. Online bestelling via de webshop 3. Bestelling voor levering volgende werkdag 4. Bestelling voor levering 2e volgende werkdag 5. etc... Een optie is een bijkomend element dat niet strikt noodzakelijk is voor de uitvoering van de opdracht. Het is verplicht om voor de basisoplossing een offerte in te dienen. De aanbestedende overheid is nooit verplicht om een optie te bestellen, noch bij de sluiting, noch tijdens de uitvoering van de opdracht. De bewijzen dienen als bijlage C toegevoegd te worden aan de offerte.)
Los: LOT-0002
Titel: Bieren, frisdranken en fruitsappen
Beschreibung: Bieren, frisdranken en fruitsappen
Interne Kennung: AZSINTMARIA/2025-030_2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15982000 Erfrischungsgetränke, 15961000 Bier, 15320000 Frucht- und Gemüsesäfte
582881-2026 - Resultaat
België – Niet-alcoholische dranken – Aankoop en levering van koude dranken
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: PPP0QX-327/6158/AZSINTMARIA/2025-030
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 15980000 Niet-alcoholische dranken
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Water
Beschrijving: Water
Interne identificatiecode: AZSINTMARIA/2025-030_1
Aanvullende classificatie (cpv): 15981000 Mineraalwater
Opties:
Perceel: LOT-0002
Interne identificatiecode: AZSINTMARIA/2025-030_2
Aanvullende classificatie (cpv): 15982000 Frisdranken, 15961000 Bier, 15320000 Vruchten- en groentensappen