See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup 800 000 licencji do urządzeń pracujących w protokole LwM2M do Systemu Zarządzania Urządzeniami i Monitorowania Transmisji
Beschreibung: Zakup 800 000 licencji do urządzeń pracujących w protokole LwM2M do Systemu Zarządzania Urządzeniami i Monitorowania Transmisji
Interne Kennung: POST/DYS/OB/GZ/02497/2026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001