2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie usług komunalnych polegających na zimowym utrzymaniu dróg na terenie miasta i gminy Murowana Goślina w okresie od dnia podpisania umowy do 30 kwietnia 2027 r.
Beschreibung: Wykonanie usług komunalnych polegających na zimowym utrzymaniu dróg na terenie miasta i gminy Murowana Goślina w okresie od dnia podpisania umowy do 30 kwietnia 2027 r. Opis: Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje wykonywanie usług komunalnych polegających na zimowym utrzymaniu dróg na terenie miasta i gminy Murowana Goślina w okresie od dnia podpisania umowy do dnia 30 kwietnia 2027 r. z zastrzeżeniem, że dyżur w ramach „Akcji zima” utrzymywany jest do dnia 31 marca 2027 r. Zimowe utrzymanie dróg (Akcja Zima, AZ) – wg wykazu standardu zimowego utrzymania określonego w Załączniku A.1 do niniejszego opisu przedmiotu zamówienia. Zimowe utrzymanie dróg polega na odśnieżaniu i usuwaniu skutków gołoledzi z pasa drogowego dróg gminnych (jezdnie, chodniki, parkingi, zatoki autobusowe, place, tereny wokół przystanków autobusowych i wiat rowerowych). Do zimowego utrzymania dróg zalicza się także utrzymanie całodobowego dyżuru gotowości „Akcji Zima”. W czasie, kiedy nie ma konieczności wyjazdu samochodów w trasę Wykonawca zobowiązany jest do pełnienia dyżurów zimowych szczególnie w niedziele i święta 4 godz. od dnia podpisania umowy do dnia 31.03.2027 r., podczas, których można będzie w razie potrzeby nawiązać łączność telefoniczną oraz w przypadkach nagłych rozpocząć akcję zimowego utrzymania dróg. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 - Opis przedmiotu zamówienia.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90630000 Glatteisbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: „Wykonanie usług komunalnych polegających na zimowym utrzymaniu dróg na terenie miasta i gminy Murowana Goślina w okresie od dnia podpisania umowy do 30 kwietnia 2027 r.”
Beschreibung: Wykonanie usług komunalnych polegających na zimowym utrzymaniu dróg na terenie miasta i gminy Murowana Goślina w okresie od dnia podpisania umowy do 30 kwietnia 2027 r Opis: Zamówienie obejmuje wykonywanie usług komunalnych w okresie od dnia podpisania umowy do dnia 30 kwietnia 2027 r. z zastrzeżeniem, że dyżur w ramach „Akcji zima” utrzymywany jest do dnia 31 marca 2027 r., polegających na zimowym utrzymaniu dróg na terenie miasta i gminy Murowana Goślina. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 - Opis przedmiotu zamówienia na platformie zakupowej - https://platformazakupowa.pl/transakcja/1361823 Wewnętrzny identyfikator: FZP.271.24.2026
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający, w przypadku posiadania środków finansowych, przewiduje możliwość udzielania zamówień podobnych, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy, polegających na powtórzeniu podobnych usług, zgodnych z przedmiotem zamówienia podstawowego. Ww. zamówienia mogą zostać udzielone: a) jeżeli dotychczasowy Wykonawca należycie realizuje lub zrealizował zamówienie podstawowe oraz zapewni standard wykonania usług nie gorszy od standardu wykonania zamówienia podstawowego, a ponadto zaakceptuje istotne warunki dotychczasowej umowy, z zastrzeżeniem negocjacji wynagrodzenia, b) maksymalnie do 90% wartości zamówienia podstawowego w przypadku posiadania środków finansowych – w ramach kontynuacji przedmiotu zamówienia opisanego w SWZ i zgodnie ze sposobem jego realizacji zawartym w dokumentacji niniejszego postępowania, c) po negocjacjach z Wykonawcą wybranym w niniejszym postępowaniu, z zastrzeżeniem że ceny jednostkowe nie będą wyższe niż ceny zaoferowane w niniejszym postepowaniu, na podstawie odrębnie zawartej umowy, d) zamówienia powtórzone zostaną udzielone na warunkach analogicznych do warunków opisanych w dokumentacji niniejszego postępowania (również w zakresie kryteriów oceny ofert