582915-2026 - Ergebnis
Tschechien – Ultraschallausrüstung für diagnostische Zwecke – Ultrazvukové přístroje
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUltrazvukové přístroje
BeschreibungPředmětem plnění je dodávka 3 kusů nových diagnostických ultrazvukových přístrojů včetně sond. Součástí plnění je též doprava, instalace, uvedení zařízení do provozu, zaškolení obsluhy, bezplatný záruční servis a provádění povinných BTK po skončení záruky.
Interne KennungO-2026-8
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33124120 Ultraschallausrüstung für diagnostische Zwecke
5. Los
LosLOT-0001
TitelUltrazvukový přístroj pro gastroenterologické pracoviště
BeschreibungPředmětem plnění je dodávka 1 kusu diagnostického ultrazvukového přístroje včetně sond. Součástí plnění je též doprava, instalace, uvedení zařízení do provozu, zaškolení obsluhy, bezplatný záruční servis a provádění povinných BTK po skončení záruky.
Interne KennungČást 1
LosLOT-0003
TitelUltrazvukový přístroj pro kardiologické oddělení
Interne KennungČást 3
LosLOT-0002
TitelUltrazvukový přístroj pro gynekologicko-porodnické oddělení
Interne KennungČást 2