582918-2026 - Ergebnis
Polen – Arzneimittel – Sukcesywna dostawa produktów farmaceutycznych oraz radiofarmaceutyków.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSukcesywna dostawa produktów farmaceutycznych oraz radiofarmaceutyków.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów farmaceutycznych oraz radiofarmaceutyków wskazanych w załączniku nr 1 do SWZ (Formularz ofertowy). Przedmiot zamówienia został podzielony na 66 pakietów.
Vorherige Bekanntmachung363234-2026
Interne KennungCLO/ZP/11/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensSkładanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust. 1 ustawy Pzp (art. 138 ust. 4 ustawy Pzp).
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09344000 Radioisotope, 33696400 Isotopische Reagenzien
5. Los
LosLOT-0004
TitelPakiet 4
BeschreibungSukcesywna dostawa radiofarmaceutyków wskazanych w załączniku nr 1 do SWZ (Formularz ofertowy) - 1 pozycja
Interne Kennung4
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający zastrzega sobie prawo opcji polegające na zmniejszeniu zakresu przedmiotu umowy, przy czym łączny maksymalny zakres dostaw objętych wykonaniem prawa opcji nie może przekroczyć 30% wartości brutto umowy podstawowej. Prawo opcji może zostać wykonane w szczególności w przypadku wystąpienia jednej lub kilku z następujących okoliczności: 1) zmniejszenia rzeczywistego zapotrzebowania Zamawiającego na produkty lecznicze objęte przedmiotem umowy; 2) zmiany organizacyjnej po stronie Zamawiającego skutkującej ograniczeniem zakresu korzystania z przedmiotu umowy; 3) zmniejszenia liczby obiektów, użytkowników lub jednostek organizacyjnych objętych realizacją umowy; 4) ograniczenia środków finansowych przeznaczonych na realizację umowy. Wykonanie Prawa opcji następuje poprzez złożenie przez Zamawiającego oświadczenia woli o wykonaniu Prawa opcji, określającego w szczególności: 1) zakres ilościowy zmniejszenia dostaw; 2) pozycje asortymentowe lub elementy przedmiotu umowy objęte zmniejszeniem; 3) dzień, od którego zmniejszony zakres obowiązuje. Oświadczenie zostanie doręczone Wykonawcy co najmniej na 30 dni przed planowanym terminem zmniejszenia zakresu dostaw, za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres e-mail wskazany w umowie. Za datę skutecznego doręczenia oświadczenia uznaje się dzień jego wysłania na wskazany adres e-mail Wykonawcy, chyba że Wykonawca wykaże, iż z przyczyn od niego niezależnych nie miał możliwości zapoznania się z treścią oświadczenia. Rozliczenie wynagrodzenia Wykonawcy po wykonaniu Prawa opcji następuje wyłącznie w odniesieniu do faktycznie zrealizowanego zakresu dostaw, przy zastosowaniu cen jednostkowych określonych w formularzu ofertowym, stanowiącym integralną część umowy. Wykonanie Prawa opcji nie rodzi po stronie Wykonawcy roszczeń odszkodowawczych, w szczególności z tytułu utraconych korzyści oraz nie stanowi zmiany umowy.
LosLOT-0009
TitelPakiet 9
Interne Kennung9
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33696400 Isotopische Reagenzien