2. Verfahren
Verfahren
Titel: Subsidieaanvragen
Beschreibung: De dienstverlening betreft professionele ondersteuning bij subsidieverwerving, vanaf de opstart en informatieverzameling tot en met het opstellen en indienen van de subsidieaanvraag en de begeleiding tot en met de subsidiebeschikking. Concrete subsidietrajecten worden gedurende de looptijd via minicompetities uitgevraagd. De geraamde waarde van de opdracht bedraagt € 600.000 exclusief btw voor de volledige looptijd van de raamovereenkomsten, inclusief verlengingsopties en alle percelen. De maximale totale waarde bedraagt € 1.200.000 exclusief btw. Dit betreft één gezamenlijk financieel plafond voor Summa en, na formele toetreding, het Koning Willem I College (KW1C). De daadwerkelijke afname is afhankelijk van de subsidietrajecten die zich gedurende de looptijd voordoen. Er wordt geen minimale afname- of omzetgarantie verstrekt.
Interne Kennung: 2026-003-LATE-EA-Subsidieaanvragen
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79411100 Beratungsdienste im Bereich Wirtschaftsförderung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79400000 Unternehmens- und Managementberatung und zugehörige Dienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Organisatiebrede en facilitaire subsidies
Beschreibung: Professionele ondersteuning bij organisatiebrede en facilitaire subsidieaanvragen, waaronder subsidies op het gebied van vastgoed, verduurzaming, HRM, veiligheid en vergelijkbare organisatiebrede of facilitaire onderwerpen. De dienstverlening loopt vanaf de opstart en informatieverzameling tot en met het opstellen en indienen van de aanvraag en de begeleiding tot en met de subsidiebeschikking. Concrete subsidietrajecten worden via minicompetities uitgevraagd. De geraamde waarde van de opdracht bedraagt € 600.000 exclusief btw voor de volledige looptijd van de raamovereenkomsten, inclusief verlengingsopties en alle drie de percelen. De maximale totale waarde bedraagt € 1.200.000 exclusief btw. Zowel de geraamde waarde als de maximale totale waarde geldt voor de drie percelen gezamenlijk. Deze waarden worden niet uitgesplitst of gereserveerd per perceel. De daadwerkelijke verdeling over de percelen is afhankelijk van de aard en omvang van de subsidietrajecten die zich gedurende de looptijd voordoen. De maximale totale waarde betreft één gezamenlijk financieel plafond voor de totale afname van Summa en, na formele toetreding, KW1C. Er wordt geen minimale afname- of omzetgarantie verstrekt.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Onderwijs MBO, VO en onderzoek
Beschreibung: Professionele ondersteuning bij subsidieaanvragen voor onderwijs en onderzoek, waaronder practoraten, onderzoekssubsidies, publiek-private samenwerkingen, onderwijsinnovatie en regionale samenwerkingsverbanden. De dienstverlening loopt vanaf de opstart en informatieverzameling tot en met het opstellen en indienen van de aanvraag en de begeleiding tot en met de subsidiebeschikking. Concrete subsidietrajecten worden via minicompetities uitgevraagd. De geraamde waarde van de opdracht bedraagt € 600.000 exclusief btw voor de volledige looptijd van de raamovereenkomsten, inclusief verlengingsopties en alle percelen. De maximale totale waarde bedraagt € 1.200.000 exclusief btw. Dit betreft één gezamenlijk financieel plafond voor Summa en, na formele toetreding, het Koning Willem I College (KW1C). De daadwerkelijke afname is afhankelijk van de subsidietrajecten die zich gedurende de looptijd voordoen. Er wordt geen minimale afname- of omzetgarantie verstrekt.
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Internationalisering en Europese fondsen
Beschreibung: Professionele ondersteuning bij internationale en Europese subsidieaanvragen, waaronder Erasmus+, Centres of Vocational Excellence (CoVE), Union of Skills en vergelijkbare Europese subsidieprogramma’s. De dienstverlening loopt vanaf de opstart en informatieverzameling tot en met het opstellen en indienen van de aanvraag en de begeleiding tot en met de subsidiebeschikking. Concrete subsidietrajecten worden via minicompetities uitgevraagd. De geraamde waarde van de opdracht bedraagt € 600.000 exclusief btw voor de volledige looptijd van de raamovereenkomsten, inclusief verlengingsopties en alle percelen. De maximale totale waarde bedraagt € 1.200.000 exclusief btw. Dit betreft één gezamenlijk financieel plafond voor Summa en, na formele toetreding, het Koning Willem I College (KW1C). De daadwerkelijke afname is afhankelijk van de subsidietrajecten die zich gedurende de looptijd voordoen. Er wordt geen minimale afname- of omzetgarantie verstrekt.
Interne Kennung: 3
582920-2026 - Competition
Netherlands – Business development consultancy services – Subsidieaanvragen
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Subsidieaanvragen
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79411100 Business development consultancy services
Additional classification (cpv): 79400000 Business and management consultancy and related services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 1
Lot: LOT-0002
Title: Onderwijs MBO, VO en onderzoek
Internal identifier: 2
Lot: LOT-0003
Internal identifier: 3
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Subsidieaanvragen
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 79411100 Servicios de consultoría en desarrollo comercial
Clasificación adicional (cpv): 79400000 Servicios de consultoría comercial y de gestión y servicios afines
5. Lote
Lote: LOT-0001
Identificador interno: 1
Lote: LOT-0002
Título: Onderwijs MBO, VO en onderzoek
Identificador interno: 2
Lote: LOT-0003
Identificador interno: 3