2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa przeprowadzenia badań strukturalnych, otrzymanie oraz charakterystyka nowych wariantów form stałych substancji aktywnej, dostarczonej przez Zamawiającego dla IF-PAN w Krakowie.
Beschreibung: wg załącznika nr 1 do SWZ
Interne Kennung: IF/ZP-12/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający zastosował skrócony termin składania ofert ze względu na fakt zachodzenia pilnej potrzeby udzielenia zamówienia. Skrócenie terminu jest w pełni uzasadnione koniecznością zrealizowania zamówienia w nieprzekraczalnym terminie do dnia 28.02.2026 r. ze względu na całkowity czas trwania projektu.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 73100000 Dienstleistungen im Bereich Forschung und experimentelle Entwicklung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Usługa przeprowadzenia badania strukturalnych, otrzymanie oraz charakterystyka nowych wariantów form stałych substancji aktywnej, dostarczonej przez Zamawiającego dla IF-PAN w Krakowie.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są badania strukturalne, otrzymanie oraz charakterystyka nowych wariantów form stałych substancji aktywnej, dostarczonej przez Zamawiającego. Zamówienie jest realizowane w ramach Projektu nr 2024/ABM/03/KPO/KPOD.07.07-IW.07-0173/24-00 pt. „Optymalizacja biodostępności i weryfikacja potencjału terapeutycznego Tryptamidu w chorobach neurologicznych”. Zakres prac objętych przedmiotem zamówienia oraz szczegółowe wymagania Zamawiającego zostały określone w Tabeli w SWZ i załączniku nr 1. Substancja aktywna do badań, będących przedmiotem zamówienia, zostanie dostarczona przez Zamawiającego Wykonawcy niezwłocznie po podpisaniu umowy, w dwóch formach: wolnej zasady oraz soli (chlorowodorku)w ilości od 30 do 50 g każda. Oferta Wykonawcy musi obejmować realizację całego przedmiotu zamówienia, tj. wszystkie etapy - szczegółowo opisane w SWZ.