2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aanschaf en onderhoud Magazijnstellingmateriaal en aanschaf Geautomatiseerde opslagsystemen
Beschreibung: De Aanbestedende dienst nodigt u hierbij uit om u in te schrijven voor de aanbesteding van de levering, onderhoud en keuringen van Magazijnstellingmateriaal en de leveringen van Geautomatiseerde opslagsystemen. De opdracht is verdeeld in twee percelen: Perceel 1: Levering, onderhoud inclusief wettelijk verplichte keuringen en veiligheidsinspecties, en reserveonderdelen voor diverse type magazijnstellingmateriaal. Perceel 2: Levering van geautomatiseerde opslagsystemen. Deze verdeling in percelen biedt meerdere partijen de mogelijkheid om in te schrijven. Hierdoor wordt concurrentie bevorderd en kunnen gespecialiseerde aanbieders zich richten op het perceel dat het beste aansluit bij hun capaciteiten en expertise.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42965100 Lagerhaus-Verwaltungssystem
Zusätzliche Einstufung (cpv): 03000000 Landwirtschaftliche Erzeugnisse des Pflanzenbaus und der Tierhaltung sowie Fischerei-, Forst- und zugehörige Erzeugnisse, 42000000 Industrielle Maschinen, 42965110 Lagersystem, 45213260 Bau von Lagerdepots, 48782000 Zentralspeicherverwaltungssoftwarepaket, 63122000 Lagerhaltung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Levering, onderhoud en keuringen Magazijnstellingmateriaal
Beschreibung: Jarenlange bezuinigingen binnen de Defensie organisatie heeft tot sterk verouderd magazijnstellingmateriaal geleid. Door huidige ontwikkelingen vindt er een inhaalslag plaats om de kwaliteit van de inrichting weer omhoog te brengen. Daarnaast worden eenheden uitgebreid en is er sprake is van revitaliseren van Defensie locaties waarbij nieuw magazijnstellingmateriaal noodzakelijk is. Naast de veroudering van de stellingmaterialen is er ook sprake van een grote verscheidenheid van typen en merken. Onderhoud van magazijnstellingmaterialen wordt onderverdeeld in preventief- en correctief onderhoud en keuringen. Preventief onderhoud is onderhoud dat door vigerende en wettelijke regelgeving en/of de fabrikant wordt voorschreven, dat nodig is voor het borgen van veiligheid en om in een zo vroeg mogelijk stadium gebreken te ontdekken en te verhelpen. Geconstateerde gebreken die direct verholpen kunnen worden vallen onder preventief onderhoud. Correctief onderhoud kan voortvloeien uit preventief onderhoud (als dit niet direct tijdens het preventieve onderhoud kan worden verholpen) als ook door gemelde storingen en/of schade. De beoogde overeenkomsten zullen Defensiebrede overeenkomsten zijn die worden gebruikt door de Landmacht, Luchtmacht en Marine. De scope van de aanbesteding in perceel 1 betreft : Levering magazijnstellingmateriaal, dit omvat tenminste: Palletstellingen; Legbordstellingen; Draagarmstellingen; Schuifladenstellingen; Grootvakstellingen Entresolvloeren; Grootvakstellingen; Bandenstellingen; Artikelen t.b.v. inventarisbescherming; Onderhoud en keuringen van magazijnstellingmateriaal; Advies en Samenwerking. Preventief, correctief en modicatief onderhoud van het gehele assortiment van Magazijnstellingmateriaal van de Aanbestedende dienst; Keuringen, waaronder minimaal alle wettelijke verplichte keuringen van het gehele assortiment van Magazijnstellingmateriaal van de Aanbestedende dienst;
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Los: LOT-0002
Titel: Levering Geautomatiseerde opslagsystemen
Beschreibung: Jarenlange bezuinigingen binnen de Defensie organisatie heeft tot sterk verouderd magazijninrichting geleid. Door huidige ontwikkelingen vindt er een inhaalslag plaats om de kwaliteit van de inrichting weer omhoog te brengen. Daarnaast worden eenheden uitgebreid en is er sprake is van revitaliseren van Defensie locaties waarbij nieuwe magazijninrichting noodzakelijk is. Geautomatiseerde opslagsystemen zijn in gebruik op Defensie locaties in Nederland, de Caraiben, Duitsland, Litouwen en in voorkomend geval ook op andere locaties in het buitenland. De grootste depots zijn momenteel gevestigd in Lettele, Steenwijk, Soesterberg, Den Helder en Woensdrecht. Daarnaast vindt de komende jaren uitbreiding plaats naar andere (Defensie) locaties in Nederland. De beoogde overeenkomsten zullen Defensiebrede overeenkomsten zijn die worden gebruikt door de Landmacht, Luchtmacht en Marine. De scope van de aanbesteding in perceel 2 betreft: Levering en installatie van geautomatiseerde opslagsystemen, dit omvat tenminste: Paternosterkasten; Opslagliften; Bijbehorende Software; Accessoires; Advies en samenwerking.